Lista ocen Mitsubishi Colt V (117)

~Pablo
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jak na 1,3 radzi sobie calkiem dobrze. Pojawia mi sie usmiech na twarzy gdzy wiezdzam pod wieksza gorke a silnik mojego colta traci troszke moc :) Jak na 169tys - super (Silnik)
~vendetta
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jestem zakochana w tym samochodzie, szkoda, że nie ma godnego następcy w nowych rocznikach. Nowy model ma żenującą stylistykę.
~Scianka
Hatchback 1.6 i 16V GLS 103KM 76kW
Przyzwoicie ,trzeba wysoko krecić przy 4500obr. moment max wiec na codzień zeby sie nie wlec 3000 tyś obr. trzeba mieć zeby sie nie wlec .Bardzo ładnie przyspiesz na 3 i 4 poyzej 4000tyś.Na jałowym biegu niezwykle cichy. (Silnik)
~Mm
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Przyjemny samochodzik, niezawodność , ekonomia na przyzwoitym poziomie, komfort jak na takie małę autko również
~mitsumaniak
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Silnik 1.3 zrobił na mnie ogromne wrażenie..nie wiedziałem ze 1.3 może być tak dynamiczny...poprzednio jeździłem Oplem Corsa B 1.2 to nawet w 1/3 nie miała takiego zrywa jak Mitsubishi...zostaje już w japońcach...i to głównie w Mitsubishi.
~mosquit@vp.pl
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Zrobilem na nim od zakupu ok 100 000 km, przez ten okres pojawil sie tylko jeden wyciek pod pokrywa (Silnik)
~zupa
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
elastyczność super! przyspieszenie jak na tą moc wystarczające (Silnik)
~Jacek
4,1
~Ania
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Colt to najlepsze autko jakim dotychczas jeździłam!! sprawda sie w każdych warunkach! (no prawie:P )
~ognok
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Naprawde super autko. Poprzednio jeździłem Mazda 323f i muszę przyznać że Colcik bardziej mi pasuje - oczywiście Mazda też rewelka.