Lista ocen Mitsubishi Colt VII Hatchback 3d 1.3 MIVEC 95KM 70kW 2008-2011 (5) - Ergonomia

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stopa
Hatchback 3d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Wszytko na miejscu. Ze względu na bogate wyposażenie wersji podstawowych (el. lusterka, szyby, centralny zamek, itp.) brak jest jakichkolwiek problemów z ergonomią. Można wsiadać i jechać. Jedynie do czego musiałem się przyzwyczaić to dźwignie przy kierownicy, ze względu na inne niż w starym aucie ich kombinacje. Mały minus za brak pamięci odsuwanych przednich foteli w wersji 3 drzwiowej. Za każdym razem gdy kogoś wpuścimy do tyłu musimy na...
~Grubala
Hatchback 3d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Żałosna. Irytujące skrzypienia plastików i stukanie lub różnych elementów wykończenia wnętrza podczas jazdy po nierównym terenie. Źródła tych przedziwnych odgłosów zależne są od temperatury otoczenia.
~Stopa
Hatchback 3d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Skromnie, schludnie i przytulnie...no może poza jakością plastików. Brak rozbudowanej konsoli i tunelu pozwala w dłuższych trasach trochę poruszać nogami i się odprężyć.
~mac62
Hatchback 3d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Wszystko w zasięgu ręki, wygodnie, mam 180cm i bez problemu zajmuje wygodną pozycje za kierownicą, kratki nawiewów wykluczają montaż telefonu albo navi.
~alien
Hatchback 3d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Wszystko pod ręką, choć pokrętła nawiewu i klimatyzacji jak dla mnie za duże, schowek klimatyzowany ale słabo.
Mitsubishi Colt VII Hatchback 3d