Lista ocen Mitsubishi Colt VII Hatchback 3d 1.3 MIVEC 95KM 70kW 2008-2011 (6) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stopa
Hatchback 3d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Skrzynia biegów mi pasuje. Jedni narzekają ale ja uważam, że jest dobrze. Precyzyjna o odpowiednim skoku. Trzeba czasem przytrzymać przez 2 sekundy sprzędło aby wsteczny bieg wszedł bez problemu ale to jedyna niedogodność. Biegi są dobrze zgrane z silnikiem i jego charakterystyką. Przy 140 km/h na 5 biegu mamy ~4000rpm. Auto ponoć licznikowo można rozpędzić do 200km/h ale pozostaje mi wierzyć w to na słowo (za mały przebieg na takie...
~Stopa
Hatchback 3d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Wszystko gra. Z początku brakowało trochę synchronizatora wstecznego biegu ale szybko się nauczyłem aby odczekać 2 sekundy na sprzęgle przed cofaniem. Dobre zestopniowywanie zarówno do miasta, na trasę jak i na autostradzie.
~Jamis
Hatchback 3d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Drodzy uzytkownicy Coltow - zeby wsteczny plynnie wchodzil,nalezy przytrzymac sprzeglo przez 2,3 sekundy!! to jest w instrukcji! Troche opornie dwojka wchodzi,reszta dobrze.
~Grubala
Hatchback 3d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Żałosna, 1-kę trzeba czasami wbijać tzn. używać siły do \"wkleszczenia\". Wsteczny o Panie... każdorazowy zgrzyt skrzyni biegów podczas próby \"wkleszczenia\".
~mac62
Hatchback 3d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Najgorszy element tego auta, haczy, ciężko chodzi, zestopniowanie jak w każdej benzynie, przy 100km/h 2800obr/min.
~alien
Hatchback 3d 1.3 MIVEC 95KM 70kW
Bardzo dobra skrzynia biegów. Biegi wchodzą precyzyjnie, czasami problem z wstecznym.
Mitsubishi Colt VII Hatchback 3d