Lista ocen Mitsubishi Eclipse Cross (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ewbes
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Auto doskonale spasowane we wszystkich detalach, fajny dynamiczny silnik doskonale "zgrany" z CVT. Produkcja samochodu w Japonii-mam nadzieję-pozwoli na długoletnią bezawaryjną eksploatację. Wszystkie w/w przetestowane przeze mnie auta , miały podobną cenę zakupu
~Mario
SUV 1.5 T 163KM 120kW
pewnie mogloby byc troszke taniej ale co dzis jest tanie? Za to wyposazenie i wyglac, jestem gotowy zaplacic. Placi sie rowniez za to ze auto jest produkowane w Japonii a nie w WB jak wiele wspolczesnych japonczykow.
~Piotr
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Wersja podstawowa 4x4 z CVT bez systemów bezpieczeństwa z Kanady podgrzewane siedzenia, android auto, podgrzewane siedzenia, lampy Led, klimatronik jednostrefowa niecałe 80tys dobra cena
~Łukasz
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Widać bardzo oszczędności: brak led w kierunkowskazach, guziki w środku jak z lat 90tych, skóra na kierownicy jakaś jakby sztuczna.
~Cezary
SUV 1.5 T 163KM 120kW
W samochodzie za 100tyś mogło by być lepsze wyposażenie np. brak składanych lusterek .
~sads
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Pozostałe auta tego segmentu w podobnej konfiguracji zazwyczaj droższe,Mitsubishi nadal Made in Japan
~john
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Jest to to czego się spodziewałem w samochodzie w tym przedziale cenowym. solidne japońskie wykonanie.
~Franz Maurer
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Oglądałem jeszcze Outlandera, Lexusa CT, Tucsona , RAV 4 i Hondę CHR. Wybrałem Eclipse i nie żałuję.
~B
SUV PHEV 2.4 188KM 138kW
Trochę za drogie ale i tak tańsze od konkurencji, warto poszukać dobrej promocji.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Eclipse Cross
6,9
~Paweł
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Dużo więcej elementów wyposażenia za tą samą cenę co konkurencja.