Lista ocen Mitsubishi Eclipse Cross (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Bryła robi swoje. Za wąskie opony (pewnie żeby ratować poziom spalania) samochód trudno utrzymać w torze jazdy na wprost. Kierownica powinna usztywniać się bardziej. Od dnia odbioru źle ustawiona zbieżność - kierownica krzywo, 2 poprawki i dalej nie jest idealnie co bardzo drażni, serwis ma wywalone.. jak każdy serwis - w audi jest tak samo.
~Mario
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Bardzo przyzwoicie, ladnie wybiera nierownosci, nie halasuje, na zakretach tylko lekkie przechyly ale coz to bardzo dobre zawieszenie wielowahaczowe wspolne z outlanderem, nie spodziewalem sie niczego innego, zabieram gwiazdke za dosc wyczuwalna podsterownosc, moze to normalne ale to moj pierwszy SUV wiec nie mam porownania.
~Krzysztof
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Trzeba się przyzwyczaić, że z drogi czuć wszystko. Nie ma efektu odizolowania od nawierzchni. Przy prędkościach powyżej 140 km/h przy bocznych podmuchach czuć nacisk wiatru na płaszczyznę boczną samochodu. Trzeba uważać (to na pewno efekt niskiej wagi samochodu).
~Paweł
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Doskonale prowadzenie. Jeździłem bardzo dużo w górach. Nie rozumiem krytyki dotyczącej jakiejś podsterowności, wychylania na boki. Krytyka pseudo ekspertów. Idealnie do cywilnej jazdy. Wystarczająco twardy i komfortowy.
~Tonero
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Rewelka, świetne wspomaganie. Polecam S-AWC - nie udało mi się jeszcze zabuksować kołami na płaskiej nawierzchni.
~Piotr
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Twarde zawieszenie czuć dziury ale za to nadaje się na autostrady 8s do setki, duży komfort
~Ewbes
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Znakomicie "trzyma się" drogi.W zakręty "wchodzi" pewnie- nie wyczuwam pod czy nad sterowności
~Andrzej
SUV PHEV 2.4 188KM 138kW
Płynna jazda, niczym jachtem, napęd na 4 koła zimą świetnie się sprawdza.
~AdamKrk
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Przy szybkich manewrach trochę niestabilny, plus mały promień skrętu
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Eclipse Cross
6,9
~Dareckik
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Układ jezdny precyzyjny. Dobrze tłumi nierówności. Mały promień skrętu.