Lista ocen Mitsubishi Eclipse Cross SUV 1.5 T 163KM 120kW 2017-2021 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario
SUV 1.5 T 163KM 120kW
To jest bardzo mocny atut tego samochodu, miesca z przodu jest duzo no a tylna kanapa to juz fanaberia, mozna sie rozsiasc naprawde wygonie, nawet jak siade 'sam za soba' a mam 188cm wzrostu. Trzech doroslych z tylu bedzie ciasnawo na szerokosc ale trojka dzieci ma luksus. Plus za wlasciwie ledwie wyczuwalny tunel srodkowy wiec osoba siedzaca posrodku ma miejsce na stopy. Zabieram gwiazdke za bagaznik - jest o 100l za maly. Oczekiwalbym...
~Ewbes
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Bardzo dużo przestrzeni zarówno z przodu jak i z tyłu , moje 189 cm. mieści się bez problemu, również z tyłu (podczas próby) nie dotykałem kolanami do fotela kierowcy, cofniętego na max. Fotel kierowcy bardzo wygodny, nie czuje się "w kościach" długiej jazdy
~Dareckik
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Przestrzeń jest ogromna. Pasażerowie z tylnych siedzeń mają jej pod dostatkiem. Dużo przestrzeni nad głową. Chyba, że ktoś ma 2 m i w samochodzie jest szyberdach - tu jest problem.
~Łukasz
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Konstrukcja przestrzenna jest super. Dodatkowe punkty za suwaną kanapę. Fotel kierowcy powinien opuszczać się niżej.
~AdamKrk
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Wygodne fotele, duża przestrzeń z przodu i z tylu, nawet przy 2 fotelikach, ale bagażnik na rowerki, hulajnogi trochę mały
~Brack
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Fotele ergonomiczne, wygodneduzo miejsca dla pasażerów z tyłu, można przesuwać tylne fotele, zwiększając bagażnik
~Franz Maurer
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Mega dużo miejsca. Nawet przy odsuniętym do tyłu foteli przednich, pasażerowie na tylnej kanapie dysponują dużą przestrzenią na nogi.
~Piotr
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Z przodu dużo miejsca więcej niż w Hondzie, z tyłu gorzej ale jak podrozuja dzieci to ok
~Krzysztof
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Super wygodnie. Fotele mogłyby mieć silniej wyprofilowane i twardsze boczki (mi osobiście odpowiada).
~tribh
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Wystarczająca ilość miejsca dla kierowcy oraz pasażerów ( zwłaszcza na tylnej kanapie).
Mitsubishi Eclipse Cross SUV