Lista ocen Mitsubishi Galant VI Hatchback (63)

~Grzegorz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
To na prawdę bardzo przyjemne auto.Polecam każdemu kto nie chce wydać dużo pieniędzy , a ceni sobie wygodną jazdę.
~mobilmarek@yahoo.ie
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Zagazowany nie szaleje, ale jak jeździmy na benzynce jest naprawdę dobrze. Jak na tą pojemność moc nie powala, ale czy jadę sam, czy z 4 osobami, prawie nie czuć różnicy. Bardzo ładny dźwięk pracy. (Silnik)
~Krzyżak mitsubishifan@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Nigdy mnie nie zawiódł. Jeździ się wygodnie, tanio i bezpiecznie. Jak na auto z tego roku sprawuje się rewelacyjnie. Ponadto ma taki wygląd, że nie można go z niczym pomylić. Jest rzadko spotykane, nie trzeba tuningować, bo i tak się wyróżnia :) Nawet ceny części nie są wygórowane - np. termostat kupiłem za 21 PLN. W zasadzie dokucza tylko brak jakiejkolwiek literatury po polsku. Na szczęście mam instrukcję obsługi po niemiecku i dużo...
~dolar2
Hatchback 2.0 109KM 80kW
pokaż mi 112 koni które tak jedzie po 16latach. Dynamika super. Krótka jedynka i dwójka ale jak trzeba to kręcisz go bez bólu do 5tys. obrotów i uciekasz :) Ten silnik kocha obroty! (Silnik)
~michas508@tlen.pl
Hatchback 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
jak dowiedziałem się że to autko ma tylko 75KM to byłem lekko zszokowany (myślałem że ze 100! - ostro ciągnie, szczególnie od 2500rpm ) (Silnik)
Hatchback 2.0 109KM 80kW
Silnik OK. Na pierwszy rzut oka niby trochę mało mocy do tej masy ale ma ładną charakterystykę (przynajmniej dla mnie) więc nie ma problemu z agresywną jazdą. (Silnik)
~shovel@wywalto.o2.pl
Hatchback 2.0 GTi 16V 144KM 106kW
mimo wszystko nie zamieniłbym go na inny samochód. Duży, wygodny, przyjemny w jeździe. jeśli będe zmieniał samochód to tylko na mitsubishi i tylko na Galant/ Sigma.
~Cyryl Stanisławski
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Autko bardzo miłe. Wymaga terminowych przeglądów i dobrym materiałów (oleje, filtry itp.)
~MitsuFan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Przejechalem 15tys km w niecaly rok z czego 14tys na gazie. Zero jakichkolwiek problemow/awarii. Pomimo dojrzalego juz wieku auto doskonale. Kolejny zakup to moze byc tylko kolejny Galant.

Mitsubishi Galant VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,3
~lombroso
Hatchback 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
Auto z duszą. Nietrudno znaleźć egzemplarz z pełną elektryką, co w autach europejskich długo jeszcze nie było standardem. Zadbany egzemplarz będzie służył długo, ale cięzko jest taki obecnie znaleźć. Minusem jest karoseria, a także mała dostępność używanych części. Przy obecnych cenach oleju napędowego warto się jednak zastanowić nad benzyną. Czy kupiłbym drugi raz? Pewnie, o ile wszystko bym dobrze sprawdził. Wpaść na 20-letnią minę nie jest...
Mitsubishi Galant VI Hatchback