Lista ocen Mitsubishi Galant VI Hatchback (22) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzyżak mitsubishifan@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Niestety - to jest element, który szybko pada. To znaczy biegi wchodzą jak w masełko, ale szybko siadają synchronizatory. Przy dwójce jest u mnie mały zgrzyt, ale tylko przy zimnym silniku. Zawsz można kupić automat - wygodny i ekonomiczny. Poza tym przez 150tkm nie zmieniałem w niej oleju - już niedługo to zrobię - może się polepszy.
Hatchback 2.0 109KM 80kW
Skrzynia automatyczna - super sprawa. Trochę szarpie tylko po wciśnięciu gazu do oporu przy nie dogrzanym silniku. Przy normalnej jeździe nie szarpie, biegi zmienia płynnie i jest łatwo przewidywalna podczas wyprzedzania.
~wac
Hatchback 1.8 90KM 66kW
miałem problemy z synchronizatorami - ale przy przebiegu ponad 300tyś to chyba nic złego - a tak to chodzi wyśmienicie - gała biegów jest idealnie umieszczona i chodzi ani za lekko ani za ciężko.
~Grzegorz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Biegi wskakują same, tu nie mogę mieć żadnych zarzutów na prawdę rewelacja.Nie miałem z nią nigdy problemów.W moim aucie jest to skrzynia manualna. Długość przełożeń jak na ten silnik także dobra.
~Cyryl Stanisławski
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Biegi przełączają się łatwo, dobrze zestopniowana do spokojnej i troszke bardziej dynamicznej jazdy. Przy ściganiu sprawia nieco problemów. Przy przebiegu ok. 200 000 km odezwal sie synchronizator 3 biegu
~dolar2
Hatchback 2.0 109KM 80kW
Remontowałem 10tys km temu bo jakiś ktoś kiedyś ją rozebrał i jak składał w swej stodole uznał że rurka wymuszająca obieg oleju jest nie potrzebna. Teraz biegi wchodzą jednym palcem
~michas508@tlen.pl
Hatchback 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
Życzę wszystkim posiadaczom aut niemieckich i innych żeby po 350 tysiącach też tak im biegi wskakiwały!!! Poza tym jak dla mnie troche za krótkie przełożenia (przydałaby sie 6ka)
~mobilmarek@yahoo.ie
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Ja nie mam żadnych zastrzeżeń, czasami jeżdżę nowszymi samochodami znajomych czy rodziny i nawet te młodsze o kilka lat nie mają tak dobrej skrzyni.
~shovel@wywalto.o2.pl
Hatchback 2.0 GTi 16V 144KM 106kW
automat 4 biegowy. całkiem fajna sprawa, tylko czasem zdarzy mu się kretyńsko bieg zrzucić w dół gdy zaczynam wyprzedzać. ale ogólnie to całkiem dobrze
~MitsuFan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Czasem klopot z 1 lub wstecznym ale to podobno standard. Mozna sie przyzwyczaic i nie wplywa na ocene calosci.
Mitsubishi Galant VI Hatchback