Lista ocen Mitsubishi Galant VI Hatchback (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jak na auto tej klasy i w tym przedziale cenowym , układ jezdny oceniam na dobry. Zawieszenie jest bardzo komfortowe, co za tym idzie miękkie. W pokonywaniu zakrętów przy większej szybkości także zachowuje się dobrze. Jest to na pewno także zaleta kół jakie posiadam (225/45 ,felgi 17"), ale wcześniej jeździłem na 14" i też nie było na co narzekać. Szkoda tylko że z tyłu zastosowano zwykłą tylnią belkę, która troszkę pogarsza komfort przy...
~mobilmarek@yahoo.ie
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Stosunkowo wysokie zwieszenie pozwala na komfortową jazdę po polskich drogach. Na początku myślałem, że wysoko zawieszony tył będzie przeszkadzał w szybszym wchodzeniu w zakręty, ale nawet jeśli lekko zarzuci, jest wyjątkowo łatwy do wyprowadzenia, poza tym to nie jest auto sportowe.
Hatchback 2.0 109KM 80kW
Trakcja super, dobrze wyważony, nie ma jakichś dużych podsterowności jak to ma miejsce w np. w oplach. Można momentami nawet poczuć bardzo delikatną nadsterowność.
~Cyryl Stanisławski
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Bardzo dobre trzymanie drogi. Nieco głośno przenosi krótkie nierówności (tory tramwajowe, wylewki smoły itp). W zakretach nie powoduje duzych przechylow. Generalnie jest O.K.
~michas508@tlen.pl
Hatchback 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
no! może tylko porsche 911 trzyma sie lepiej drogi :)) Wymieniłem niedawno wszystko co było z gumy w zawieszeniu i jest cichutko i sztywniutko.
~dolar2
Hatchback 2.0 109KM 80kW
Jak dla mnie trochę za miękki ale mam też stare spręzyny bardzo stare... po załadowaniu zakupow do kufra mocno siada
~MitsuFan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jeszcze nie doszedlem do granic jego mozliwosci, a nie jedno auto w niektorych sytuacjach oderwalo by sie juz od jezdni :)
~shovel@wywalto.o2.pl
Hatchback 2.0 GTi 16V 144KM 106kW
trzyma się drogi świetnie, amory bardzo dobre. troche mi zaczyna cieknąć wspomaganie, ale to jest do zrobienia
~dancio00@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 86KM 63kW
auto trzyma sie jak przyklejone nawet w ciasnych zakretach, mimo że to limuzyna mozna pojezdzic sportowo :)

Mitsubishi Galant VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzyżak mitsubishifan@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
To jest popisówa - ponad 10 lat, a robię nim takie manewry... W nowszysch Galantach jeszcze go poprawili.
Mitsubishi Galant VI Hatchback