Lista ocen Mitsubishi Galant VI Hatchback (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jest cicho, przy większej prędkości około 160 km/h silnika także zbytnio nie słychać. Nie można też narzekać na szum wiatru, oczywiście przy zamknietych szybach i dachu. Na dziurach słychać pracę tylnego zawieszenia (Z tyłu mam wymienione wszystko co tylko możliwe na nowe).
~Krzyżak mitsubishifan@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Podczas jazdy w zasadzie dokucza tylko szum powietrza. Ale to dla tych lubiących szybką jazdę. Przy 150 km/h jeszcze w normie - można nawet po cichu rozmawiać, szybciej nie jechałem.
~mobilmarek@yahoo.ie
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Przy 120 zaczyna szumić, ale to chyba nie jest dziwne przy aucie które ma 17 lat. Przy 180 jest głośno, bardzo głośno.
~dolar2
Hatchback 2.0 109KM 80kW
dla mnie dobrze choć to nie XXI wiek silnik nie jest głośny ale jak depniesz pięknie pieje i nie jest to wycie zarzynanej świnii
~MitsuFan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Dopoki uklad wydechowy jest w pelni sprawny zadnych nieprzyjemnych halasow. Czasami wole posluchac dzwieku silnika zamias radia.
~swees
Hatchback 2.0 109KM 80kW
po pierwsze: źle ;), a po drugie, mam problem z jakimś wałkiem i kołem w silniku - przy 3000rpm nieprzyjemny huk.
~wac
Hatchback 1.8 90KM 66kW
jakbym mogł przyznałbym 6tkę ;) - przy 150 nie trzeba zgłaśniać radia - znikome szumy powietrza.
~Tomek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
U mnie nie stety chodzi glosno bo wiadomo tuning silnika i sprotowa rura swoje daje :)
~Bury
Hatchback 2.0 109KM 80kW
fajnie ale biorąc pod uwagę wiek auta i porównując z innymi to wypada całkiem niezle
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VI Hatchback
9,3