Lista ocen Mitsubishi Galant VII (46) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thomas7819
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Wszysko bez zarzutu. Guma stabilizatora co 2-3 lata(ok 30 zl). Lacznik stabilizatora tak samo (ok 50zl). Jedynie koncowka drazka ( ok 80 zl)wychodzi czesciej. Co roku olej. Jakas zarowka sie trafi i tyle. Czesci niedrogie, oczywiscie japonskie i nie JC. Ale czasem trafi sie jakis bubel co trzeba reklamowac np. tarcze hamulcowe krzywe po 3 tys.
~Dzinks
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Drobiazgi? Hmm to zależy kto jaką naprawę uznaje za drobiazg. Do drobiazgów zaliczę: - Wymiana wysprzęglika(30zł części + 50zł robocizna) - Wymiana uszczelek pompy sprzęgła - sam wymieniłem - Wymiana końcówek drążka, łączników, drążków kierowniczych(części od 25zł do 50zł) - Kpl klocki, tarcze, szczęki - wszystko około 400zł z robocizną
~Jaro
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Ciągle coś: to przegrzane złączki świateł mijania, to uszkodzony siłownik centralnego zamka, to piszczenie czegoś w desce rozdzielczej, uszkodzony siłownik klapy bagażnika (zatarty), odklejająca się osłona poduszki powietrznej pasażera, oberwane uszczelki drzwi, itd...
~majbz@
Sedan 2.0 GLSI 137KM 101kW
13 lat wymiana tylnego łożyska z piastą 500zł,okresowa wymiana paska rozrządu z napinaczami po 91000km 600zl,siłowniki tylniej klapy 2x 180zł to wszystko oprócz klocków hamulcowych i oleju ;przód 120zł tył 90zł.japonski filtr powietrza 29zl . zero korozji
~Greg
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Sporadycznie jakieś pierdoły: włącznik oświetlenia wewn. w ramie drzwi zaśniedział, nawalił termostat i auto dłużej się rozgrzewało. Cieknący siłownik sprzęgła - wymieniony na nowy (kilkadziesiąt zł i pół godziny pracy)
~CostaBrava
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Auto w które warto doglądać, wczesniejsze usunięcie luzu w zawieszeniu znacznie ułatwi nam życie, potem zamiast jednej częsci wymienia się trzy. A przecież wystarczy zadbać i sprawdzić. JAK DBASZ TAK MASZ.
~Daniel
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Z drobnych usterek praktycznie nic.. Leje paliwo odpalam i jadę. Zdarzają się problemy z elektryczną anteną... Poza tym nie wiem co to są drobne usterki w tym wozie
~niki_ala
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
Jednak samochód ma swój wiek, ale żadne usterki tak naprawdę nie były uciążliwe. Samochód mi nigdy nie stanął kiedy nie trzeba i zawsze ruszył kiedy chciałam. KOCHAM GO!
~mawi
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
Przejechałem 100000km -- do wymiany tylko materiały eksploatacyjne -- wahacze (drogi) amorki, chłodnica, etc. Nic się jednak nie zepsuło o ile sam nie zepsułem :)
~jarko609@wp.pl
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Na oryginalnych częściach auto jest bezobsługowe. Zdarzają się awarie siłowników centralnego zamka. No i żarówki w przełącznikach.Poza tym super.