Lista ocen Mitsubishi Galant VII (45) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~plonkus@o2.pl
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
- tak naprawdę nigdy mnie nie zawiódł w trasie i zawsze odpalał, ale chyba dzięki mojej powściągliwości (staram sie naprawiać zanim na dobre się zepsuje) - remont silnika wykonałem ze względu na pęknięcie głowicy (skoro silnik był już rozebrany zrobiłem wszystko co się dało) - skrzynia również była do wymiany - samochód musiał mieć albo ogromny przebieg albo źle był użytkowany
~niki_ala
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
poszła mi uszczelka pod głowicą, możliwe, że ze starości, musiałam wymienić skrzynie biegów, rdza na nadkolach lecz z łatwością naprawiona, niedziałający centralny zamek ale na ten wiek i tak jest super. Wahacz miałam jeden do wymiany i tuleje, oraz kable pod maską,a pozatym nic przez całe 4 lata.
~makroserwis@o2.pl
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Po 240 tys. km przebiegu skończyła się tarcza sprzęgła. Błąd popełniłem wymieniając również docisk i łożysko oporowe, ponieważ są gorsze od tych nastoletnich oryginalnych. Po kilku tysiącach km sprzęgło zaczęło szarpać, a łożysko piszczeć. Żadnych więcej awarii Galant nie miał.
~Thomas7819
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Skrzynia biegow, ale wszystko zalezy od tego kto wczesniej i jak jezdzil. Lozyska kol przednich (jedno okolo 300 zl), ale po 220 tys. cos trzeba wymienic i sprzeglo (kpl okolo 500-700 zl zaleznie od producenta)
~Dzinks
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Nie było jeszcze momentu żeby mnie zawiódł w trasie. Wymienione: - Kpl sprzęgło około 350zł + 160zł wymiana - Kpl wahaczy 800zł + wymieniłem sam - Amortyzatory tył 130zł /szt + 50zł/szt wymiana
~jarko609@wp.pl
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Ogólnie dobrze gdy stosowane są oryginalne części. Ale też się kiedyś zużywają . Mi niestety w jednym czasie poleciały wszystkie wahacze na prawym przodzie. Koszt wymiany dość duży.
~Rico Gubin Polska
Hatchback 2.0 GLSI 137KM 101kW
Bez zarzutu.Choć wymiana uszczelki pod kolektorem i usuniecie immobilisera tez niezadbanie przez użytkowników,problemy z wolnymi obrotami
~Daniel
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Nigdy nie zdażylo się żeby galant nie dowiózł mnie do celu. Ma swoje mankamenty, ale żadnych poważnych usterek nie miałem
~7jaro7
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
padła mi skrzynia (nie oszczędzałem jej)i pompa wodna wybiłem też łożyska które są razem z piastami i kosztują od 250 do 500 PLN
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VII
11,5
~worren@op.pl
Sedan 2.0 GLSI 137KM 101kW
pasek rozrządu zgodnie z instrukcja producenta , ostrożnie ze sprzegłem lubi się "przypalać" , łożyska razem z piasta tył /drogo/