Lista ocen Mitsubishi Galant VII (60) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~plonkus@o2.pl
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
- samochód jest dość ekonomiczny, średnie spalanie trasa/miasto - 6/8l/100km - niestety eksploatacja ze względu na części nie jest tania. Przykładowo filtr oleju kosztuje w granicach 30-40zł a np. do Golfa III zaledwie 12zł
~życzliwy
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Lato trasa przy wcale nie oszczędnej jeździe z pełnym bagażnikiem spalenie wuszło 6,7 przy oszczędnej jeździe w granicach 6 litrów w mieście w granicach 7 litrów w zime jest w granicach 8 litrów
~jarko609@wp.pl
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Ceny napraw niestety nie są zbyt małe. Oryginalne części nie są tanie ale odpłacają się długą żywotnością. Tanich zamienników nie warto kupować ponieważ szybko się zużywają i nie zawsze pasują.
~czarny
Hatchback 1.8 116KM 85kW
Jeśli chodzi o zużycie paliwa to wypada bardzo dobrze. W jeździe mieszanej zużywa 7.5-8 litrów na 100km. Natomiast ceny części niestety nie należą do niskich chociaż można znaleźć tańsze zamienniki.
~diapazon
Sedan 1.8 116KM 85kW
Miasto 9-10 (zależy od stylu jazdy i ilości korków) Trasa-6,5-7,5 (90-120) Przeglady we własnym zakresie. Naprawy-dobry mechanik zrobi wszystko,pozostaje tylko kwestia taniego i dobrego źródła części...
~Gała
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Póki co mierzyłem tylko zurzycie gazu (instalacja Zenit sekwencja, wtryski Valtek) Miałem 1z6 wtrysk walnięty i spalanie w mieście przy częstym deptaniu ze świateł to 18l gazu !!!
~Thomas7819
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Jak na 2.0 V6 doskonale. Na trasie przy spokojnej jezdzie mozna zejsc do 7 litrow. W miescie okolo 9-10 litrow. Przy bardzo ostrej i dynamicznej moze dojdziesz do 12.
~Mietek
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Jak dla mnie to spalanie jest w porządku. W trasie można zejść poniżej 6litrów. Nie sprawdziłem dokładnie spalania w cyklu mieszanym, ale myślę, że jest w granicach 7litrów.
~TRonin
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Części tak samo drogie jak do innych modeli z tego rocznika. Zużycie paliwa - spodziewałem się mniejszego - czas pokaże, może się poprawi po wymanach filtrów i pasków, oraz regulacji.
~Jonny156
Sedan 1.8 116KM 85kW
Dojść oszczędny silnik, miasto przy spokojnej jeździe 10l gazu, w trasie ok 8 przy średniej 125km/h, jak się mu daje w palnik w mieście to spali nawet 14l.