Lista ocen Mitsubishi Galant VII (57) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luban
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
ten samochód szczególnie z tym silnikiem ma charakter i dlatego choć jest kilka wad nie zamieniłbym go na żaden podobno solidniejszy ale bez wyrazu np.VW
~hudoos
Hatchback 2.0 GLSI 137KM 101kW
super auto polecam kazdemu.. zrobilem nim ostatnio trase polska -blugaria. ..1500km 26 godzin jazdy i bez problemu i to tylko w jedna strone!!
~trebor_g@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 V6-24 4x4 170KM 125kW
Mimo kilku wad auto oceniam bardzo wysoko. Autko ma swój charakter, ciekawą, zadziorną sylwetkę, świetny silnik, bogate wyposażenie i doskonałe wykonanie
~Michcik
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Samochód idelany. Kupując trzeba mieć pewność, że niebył bity, naprawiany. Niestety Galant uszkodzony, potrafi psuć się non stop.
~jarko609@wp.pl
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Auto dobrze poskładane i przemyślane. Jak ktoś dba to służy bardzo długo i bezawaryjnie. Dobre auto dla młodej, dynamicznej rodziny.
~Dzinks
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Polecam samochód osobom chcącym wyróżnić się z tłumu. Bardzo ciekawa linia nadwozia. Duży bagażnik, komfortowy w jeździe
~TRonin
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Fajne autko dla rodziny. Jeśli uda mi się zejść ze spalaniem na trasie jadąc ok 90 do 5,5 to będzie super autko:P
~magik
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Jak dla mnie trochę za miękie. Małe spalanie. A ostatnio awarja sprzęgła ale wcześniej bezawaryjne. Niska cena
~Jaro
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Nie polecam. Dodatkowo każdy kto chce kupić ten japoński szajs to niech zobaczą na necie crasch test galanta-tragedia.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VII
11,5
~Heban
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Dobrze że auto przez laików widziane jako zwykłe okazuje się doskonałe. Utajona i wyciszona elegancja:D To lubię. No i niezawodność!