Lista ocen Mitsubishi Galant VII (57) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arczi
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Bardzo faje autko.Trochę drogie w utrzymaniu,ale zazwyczaj nie trzeba dużo wkładać w niego.Twardy japończyk.Do tego nadal może się podobać.Moje wersja to końcówka produkcji.Exceed.Autko dało mi dużooo frajdy i polecam szczerze byle było w miare zadbane.
~niki_ala
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
Kocham ten samochód i nigdy bym go niezamieniła na inny. Niestety jakiś bardzo inteligentny człowiek wiechał we mnie na rondzie Skodą Superb i samochód według rzeczoznawców nie jest wart naprawy :(, ale kupiłam sobie za odszkodowanie takiego samego:)
~plonkus@o2.pl
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
jest to solidny samochód, jego awaryjność w ogromnym stopniu związana jest ze sposobem jego eksploatacji. Należy pamiętać że jest to diesel starej generacji - nie lubi wysokich obrotów, co nie znaczy że nie można nim dynamicznie jeździć!
~pawl22@tlen.pl
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
wyższa klasa,polecam wszystkim którzy cenią sobie wygodną jazde,niektóre części może są drosze ale za to trwałość ich jest zdumiewająca w porównaniu do francuzów czy niemców,jest to auto nie do zarżnięcia,ja nie zamieniłbym nawet na bmw czy merca.
~JOACHIM
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Samochód przestronny, z dużym, pojemnym bagażnikiem, posiada ABS i SRS, dla osób o nieco sportowym zacięciu. Silnik cichy, lubiący wysokie obroty. Przejżysty, ergonomiczny kokpit. Dość ekonomiczny (Średnio 6,0 l ON na 100 km). POLECAM !!! :)
~niki_ala
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
cudowny nieprzeciętny samochód dla ludzi, którzy kochają szybkość, wielkość, dynamiszność Samochód który jest naprawdę nieawaryjny. Do końca świata i o jeszcze jeden dzień dłużej zawsze Galant, to jest już mój drugi:)
~Marcin
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Auto piękne, tanie, niezniszczalne, mało popularne:) Czego więcej można chcieć? Może silnik 2,0 -2,5l V6 ale tylko gdyby napędzał tylne koła;) Gdzieś tam daleko są jakieś 4x4 ale ja nie widziałem..
~Architekt
Sedan 2.0 GLSI 4x4 137KM 101kW
Fantastyczny samochód wyprzedzający swoje czasy. Zamieniłbym go tylko na Galant-a VI generacji ale trzeba by przełożyć napęd 4x4 bo nie spotkałem jeszcze takowego "rekina" 1997r-...
~diapazon
Sedan 1.8 116KM 85kW
Duża przyjemność z jazdy, auto rzadko spotykane na naszych drogach-przez co zauważane. Nietypowy wygląd,komfort wnętrza,świetne silniki... To auto ma charakter:-)
~zorronr1
Sedan 2.0 GLSI 4x4 137KM 101kW
dobry stosunek ceny do jakości, duża limuzyna ze sporym kufrem, jak na moje mozliwości i potrzeby wystarczające prędkośc i przyspieszenie, jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim