Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Kombi (36) - Ergonomia

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur87
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Wszystko jak dla mnie ok. Trochę niestandardowa dźwignia zmiany biegów w automacie - guzik wciskany z góry. uchwyt na kubki...ciężko mi było do tego włożyć kubek,poza tym ok. Dużo lepiej położone przyciski do otwierania szyb niż w BMW 3 czy Mondeo. Podobnie sterowanie klimy. Fajna sprawa z elektrycznym regulowaniem siedzeń przednich - we wszystkich płaszczyznach. Kierownica drewniana Nardi Torino + jasne skóry, wygląda dostojnie i pozytywnie...
~Soson
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Co tu można napisać, model wyszedł na rynek w 97 roku, wtedy o ergonomii się mniej myślało ale tak czy siak, nie można narzekać, we wnętrzu jest wszystko intuicyjnie zaplanowane, od razu wiadomo gdzie czego szukać, z zewnątrz natomiast robi wrażenie... Jedyne co przeszkadza to fakt, że jest to kombi i jak na kombi przystało, lekki deszczyk i tylna szyba zasyfiona, zbiera po prostu wszystko z drogi jak rzep.
~sssyk1 Wrocław
Kombi 2.0 136KM 100kW
Duże,naprawdę pakowne auto.W bagażniku kilka schowków,w kabinie dwa+kieszenie na drzwiach. Rozkładanie tylnej kanapy"sekundowe"łącznie z wyjmowaniem zagłówków,kanapa dzielona.Na dachu relingi więc po dokupieniu belek za całe 80 PLN miałem małą ciężarówkę.Udało mi się przewieźć 3,5 metrowy klon przy zamkniętej klapie bagażnika...
~gmp71@windowslive.com
Kombi 2.0 TDI 90KM 66kW
Miałem juz troche \"wózków\" i z niekłamaną przyjemnością mogę napisać że panowie z Tokio pomysleli o trochę wyższych od siebie i dali rade. Wszystko na swoim miejscu i w zsięgu ręki jak i wzroku. Ładne linie, dobre materjały. Nie dam 5 bo ktoś pomyśli \"wyznawca mitsubishi\"
~BIZZI
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
JEŻDZĘ TRASY I W MIEŚCIE.AUTO NIGDY MNIE NIE ZMĘCZYŁO.ERGONOMIA WSKAŻNIKÓW I PRZYCISKÓW W PORZĄDKU.SKÓRY BARDZO PRZYJEMNE.ELEKTRYKA UŁATWIA ŻYCIE.DZIĘKI ELKTR. REGULACJI FOTELA + LĘDŹWII +RUCHOMA KIEROWNICA ,KAŻDY BEZ WZGLĘDU NA WZROST ZNAJDZIE OPTYMALNĄ POZYCJĘ.
~Darek
Kombi 2.0 TDI 90KM 66kW
wszystko jak w japończyku z tych lat jest na miejscu, czytelne łatwe w obsłudze i bezawaryjne (no może poza zegarkiem, który ciągle się przestawia i nie zwracam już na niego uwagi), bardzo wysokiej jakości materiały i staranne wykończenia.
~mariego
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Wszystko pięknie, aczkolwiek denerwuje mnie uciskający na piszczel bok konsoli środkowej... Ponadto włącznik kierunkowskazów ma dosyć duży skok, czasami to przeszkadza w momencie, gdy chce się szybko właczyć kierunkowskaz w zakręcie.
~Artoos
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Jeśli miał bym się czepiać, to pragnę zauważyć, że nie ma z przodu uchwytu na kubki, reszta jest perfekcyjna. Ponoć w tej kwestii liderem są Niemcy... no cóż w porównaniu z A4, tutaj nie trzeba nic szukać, ręka sama znajduje...
~nicholai
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Bardzo wygodne w użyciu i bardzo intuicyjne operowanie elektryką. Jedyne co jeszcze bym poprawił to podświetlenie przycisków od świateł przeciwmgielnych i lusterek (w nocy podczas jazdy byłoby łatwiej trafiać).

Mitsubishi Galant VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~emigrant
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Może być, choć schowki boczne w drzwiach dosyć małe i nieporęczne. Jeśli chodzi o wygodę podróżowania - jest dobra. Francuz to to nie jest, ale szwabesko-pochodne konstrukcje się chowają
Mitsubishi Galant VIII Kombi