Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Kombi (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Soson
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Po prostu perfect, jeśli ktoś dobrze wejdzie w temat, lubi jeździć do tego musi jeździć, to jest to strzał w dychacza. Ja mam ponad 35km do pracy i nie wyobrażam sobie jeździć Oplem czy Fordem, o Francuzach nie wspomnę, jak bym miał co chwilę coś dłubać, sprawdzać, martwić się, przesada... Z tym autem mam spokój, spalanie niby duże ale za to przycisnąć można, w korkach stoi się super dzięki automatycznej skrzyni. Spędzając tyle czasu w aucie...
~Artur87
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Kupiłem 14 letnie auto z automatyczną klimą, kremowymi skórami, elektrycznymi przednimi, podgrzewanymi fotelami, drewnianą kierownicą, panoramicznym dachem, świetnym silnikiem V6 za...8tys pln. Porównywalne Audi A6,BMW, MB czy VW Passat kosztuje minimum 1,5x tyle. Audi minimum 2x, vw podobnie, bmw są tańsze, ale to złom z rozwalonym mostem, ew. zawieszeniem wtedy jest. Cena jest bezkonkurencyjna. Jak ktoś chce kupić V6, polecam. Odradzam...
~Artoos
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Biorąc pod uwagę wyposażenie i możliwości, piątka z plusem. Nie znajdzie się innej limuzyny (a kombi to już napewno) z pełnym wyposażeniem, łącznie z jasną skórą w takiej cenie jak Galant. Samochód się nie psuje, jak to prawdziwy jakoniec, części mają ceny normalne (czyli jak do każdego) samochodu klasy średniej wyższej. Spalanie jest jak na taki silnik małe, po założeniu LPG wogóle staje się do przyjęcia.
~Mariusz
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Wykonanie Galanta jest na dobrym poziomie, jednak niestety musze przyznać, ze niektóre elementy np. w Audi, np. wyciszenie są na wyższym poziomie. Ceny Audi są znacznie wygórowane, ponadto nie jestem fanem samochodów niemieckich, wiem, że nie kupię więcej nic z serii Audi, VW, zostanę przy japończykach, aczkolwiek, zastanawiam sie nad Hondą Accord, ew. Toyotą Avensis.
~Jarek
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Materiały użyte w moim modelu są naprawdę bardzo trwałe. Nic nie trzeszczy , nie skrzypi. Kupiłem go z alusami 17" Latem wygląda super. Oryginalne głośniki mnie zadowalają. Posiada podgrzewanie przedniej szyby. 4 poduchy. Mam wersję Sport - lepsze hamulce. Po wyjeździe z myjni ciągle się jeszcze za nim oglądają. Polecam.
~silent_freak
Kombi 2.0 136KM 100kW
Mogę napisać tylko jedno- "Postaffiam wsystkych wlasiicieli Passatów" Galant spotkany gdzieś na ulicy sprawia wrażenie samochodu luksusowego i drogiego... polecam jednak skonfrontować to z faktycznymi cenami. Świetny samochód, do którego nie dopłaca się za to że jest VW, Audi, Mercedesem, BMW, Seatem czy Skodą.
~BIZZI
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
JEŻELI LUBISZ SZYBKIE AUTA Z ODROBINĄ LUKSUSU I NIE CHCESZ WYGLĄDAĆ PRETENSJONALNIE JAK DILER,DRESIARZ,TAKSÓWKARZ (SORY) W BMW ,AUDI CZY MERCEDESIE...LUB NIEKONIECZNIE CHCESZ NOCOWAĆ W AUCIE Z WIADOMYCH POWODÓW Z TYSIĄCEM BLOKAD I ALARMÓW, TO SZCZERZE POLECAM MITSUBISHI GALANT .STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY JEST BARDZO ATRAKCYJNY.
~luke81
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
egzemplarze przed 2000 nie są zbyt wzięte, mają wiele problemów co zresztą można prześledzić u kickstera motoznawcy, a te po 2000 są drogie, ja za swój sprowadzony dałem 9tyś, instalacja gazowa i reszta i wyszło 15tyś, czy za te pieniądze kupił bym coś lepszego dla siebie ? i tak i nie..
~emigrant
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
kupując nowego go w tej cenie mogłem wybierać w różnych markach, zdecydowałem się na mitsubishi ze względu na świetny wygląd, ale jakość nie odpowiadała cenie zakupu. Teraz te auta można kupić za śmieszne pieniądze, więc jeśli ktoś trafi na nieskatowany egzemplarz, to cena/jakość wypadnie mu lepiej.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII Kombi
10,9
14,2
~Ren0vatio
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Auto świetne, kiedyś nieosiągalne dla zwykłego śmiertelnika, przez wysoką akcyzę aut sprowadzanych z poza UE, przez co stało się wyjątkowe. Za cenę 15.000 znajdziesz naprawdę ładny egzemplarz. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, zapytać kogoś o radę itp zapraszam na http://forum.mitsumaniaki.pl
Mitsubishi Galant VIII Kombi