Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan (87) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tresorex
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Po przesiadce z głośnego auta było bardzo cicho, ale jak ktoś pojedzie raz bardzo dobrze wyciszonym autem uzna, że galant ma słabe wyciszenie. Do tego hałas mocno wzrasta powyżej 100km/h.
~roch_27
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Wyciszenie bardzo dobre, przy wyłaczonym radiu i wentylacji prawie nie słychać silnika. Dopiero po przekroczeniu 5 tys obr/min słychać co się kryje pod maską, jednak jest to bardzo przyjemny pomruk V6 24v.
~damianp
Sedan 2.0 136KM 100kW
3000 obrotów przy 115kmh na V biegu to trochę za dużo i trochę za głośno. Na autostradzie mimo pewnego prowadzenia, przy 150kmh było głośno jak w 20-letnim aucie segmentu B.
~Maciek z Warszawy
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Czasami jest trochę głośno, ale można się przyzwyczaić. W swoim aucie mam modyfikowany układ wydechowy. Mnie się to podoba, ale rodzina z dzieckiem nie będzie zachwycona.
~Kazik_szalona_Panda
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Podwójne uszczelki w drzwiach, grube drzwi, świetne materiały. W środku jest naprawdę cicho. Nawet dmuchawa nie hałasuje. Nawet fabryczne audio niczego sobie.
~TheBeast
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Wg. okej chodź można się sprzeczać, dla niektórych trochę słabe wyciszenie ale tylko przy wysokich obrotach bo przy średnich i niskich jest przyjemnie i cichutko.
~SAMMERS
Sedan 2.0 136KM 100kW
Byc moze u mnie jest glosno i moze to byc spowodowane oponami.slyszalem ze wyciszenie nadkoli jest slabe.Jako tako silnik jest cichutki tylko u mnie slychac te nieszczesne opony.
~Czarcik
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
przy spokojnej jeździe można się zastanawiać czy przypadkiem silnik nie zgasł. Problem stanowi raczej hałas powodowany przez opony, przy większych prędkościach staje się to uciążliwe.
~vincenzopl
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Jak dla mnie to jest rewelacja- wyciszenie naprawde świetne- przy 130km/h zaczyna byc uciazliwy szum powietrza i troche odgłos silnika- choć dla tego odgłosu kocham ten samochód.
~Kris80
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Mojego dieselka niestety trochę słychać. Ale dieselki tak raczej mają. Hałas nie jest jednak uciążliwy dopóki nie przekroczy się 140 km/h. Potem zaczyna być głośno.
Mitsubishi Galant VIII Sedan