Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan (87) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~do celu
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Do 130-140km przyzwoicie :) powyżej troszkę głośniej. Przy 160-190 słychać zawirowania powietrza choć mi to osobiście nie przeszkadza bo i jak często się tak jeździ :P
~maxs88
Sedan 2.0 136KM 100kW
nie zwracam na to uwagi ale od 140km/h w zwyż słychać szum wiatru co jest chyba normą, ale jest na to sposób - można zamknąć oczy i pomysleć że sie jest nad atlantykiem/bałtykiem:D
~Kuba
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Do 100km/h nic nie słychać. Przy prędkościach autostradowych szum powietrza przez nieszczęsne uszczelki jest większy niż w innych autach tej klasy.
~Time2Die
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Przy 120 km/h już nie porozmawia się normalnym tonem, pow 150 km/h nie posłucha się muzyki. Jak na auto aspirujące do tej klasy to zdecydowanie za mało
~japan_jacek
Sedan 2.0 136KM 100kW
No niestety w tym elemencie Japończycy się nie popisali. Od 110-120 km/h w kabinie zaczyna być głośno(głównie za sprawą uszczelek okien drzwi bocznych.
~Lukman
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Silnik mimo wszystko słychać u konkurencji bywa ciszej. reszta w porządku dobiegające hałasy z zewnątrz nie są uciążliwe podczas jazdy.
~pett82
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
U mnie po wyżej 110 km/h zaczyna dawać się we znaki szum opływającego samochód powietrza ,do 160 znośnie jak dla mnie, powyżej staje się męczący.
~Arturo
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
świetne wyciszenie ! Przy 140 km/h można rozmawiać szeptem, słychać tylko wiatr. Powyżej 180 km/h zaczyna trochę świszczeć przez uszczelki drzwi.
~Lucas95
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Szumi przy 110 km/h w okolicach lusterek ale wiem, że jest na to jakiś patent z owiewkami - nie wiem, nie testowałem ich.

Mitsubishi Galant VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciej B. z Warszawy
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Niestety, słaby punkt Galancika. Mocno dmucha w środku przy wysokich prędkościach. Do 150 nic jednak nie czuć.
Mitsubishi Galant VIII Sedan