Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.5 24V 163KM 120kW 1996-2006 (35) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Madmikee
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Niestety muszę nieco obniżyć punktację, ponieważ ten model nie należał do fabrycznie zbyt dobrze wyciszonych i jeżeli jeszcze chodzi o dźwięk silnika, to bardzo dobrze, ale szumy opon przy większych prędkościach potrafiły być męczące. Dobrze we własnym zakresie poprawić wyciszenie i wówczas poprawa jest duuuuża!
~B2rt3k
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Niestety tutaj Japończycy się nie postarali. przy prędkościach powyżej 100-120 km robi się głośno. Uszczelki mam całe, a wyczytałem, że to prawdopodobnie wina mało opływowych lusterek. Kilka uszczelek okiennych załatwiło sprawę i jest dużo ciszej.
~zygfrydiusz
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Mieszane uczucia. Z jednej strony sygnały karetki słyszę dopiero jak jest bardzo blisko, z drugiej przy sporych prędkościach bardzo wyraźnie słychać szum powietrza. Idzie się przyzwyczaić, ale na początku bardzo irytuje.
~Majki
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Do okolo 150,160 km/h jest naprawde cichutko, potem systematycznie robi sie glosniej, ale powiedzmy sobie szczerze, malo ktore auto wyciszone jest jak Mietek, w ktorym slychac muche na tylnej szybie przy 200/h. Jak dla mnie ok.
~tresorex
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Po przesiadce z głośnego auta było bardzo cicho, ale jak ktoś pojedzie raz bardzo dobrze wyciszonym autem uzna, że galant ma słabe wyciszenie. Do tego hałas mocno wzrasta powyżej 100km/h.
~roch_27
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Wyciszenie bardzo dobre, przy wyłaczonym radiu i wentylacji prawie nie słychać silnika. Dopiero po przekroczeniu 5 tys obr/min słychać co się kryje pod maską, jednak jest to bardzo przyjemny pomruk V6 24v.
~Maciek z Warszawy
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Czasami jest trochę głośno, ale można się przyzwyczaić. W swoim aucie mam modyfikowany układ wydechowy. Mnie się to podoba, ale rodzina z dzieckiem nie będzie zachwycona.
~Kazik_szalona_Panda
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Podwójne uszczelki w drzwiach, grube drzwi, świetne materiały. W środku jest naprawdę cicho. Nawet dmuchawa nie hałasuje. Nawet fabryczne audio niczego sobie.
~TheBeast
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Wg. okej chodź można się sprzeczać, dla niektórych trochę słabe wyciszenie ale tylko przy wysokich obrotach bo przy średnich i niskich jest przyjemnie i cichutko.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
11,1
11,6
~Czarcik
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
przy spokojnej jeździe można się zastanawiać czy przypadkiem silnik nie zgasł. Problem stanowi raczej hałas powodowany przez opony, przy większych prędkościach staje się to uciążliwe.
Mitsubishi Galant VIII Sedan