Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW 1996-2004 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~delfinpl1@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Napraw do tej pory nie mialem , zakonserwowalem go za 1000zl ze wzystkich stron, i moge spac spokojnie:-) Prawa tylna szyba troche sie rusza na dziurach(ale to sie zrobi), maska czasem sie nie domyka (bo nie wraca dzwignia otwierania maski w pierwotne polozenie) , oprocz tych drobiazgow to wszystko OK.
~Kris80
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Jak u wszystkich Galantów nieszczęsny zegarek, który naprawiłem w 10 minut. Bardzo łatwy demontaż, a potem tylko przelutowanie zimnych lutów na kostce zasilającej. Teraz działa jak ta lala :)Poza tym absolutnie nic.
~marek
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
problem z chłodzeniem, ciągle dolewam płynu chłodzącego, czasem, antena od radia się nie wsuwa ale to dlatego że jest już troche wygięta, pozatym to spoko
~Owczar
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Kupiłem auto za niższą cenę i musiałem zrobić parę rzeczy, ale byłem tego świadomy. Większość wynikała z zaniedbania.
~mcwhite@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
zegarek na tabicy rozdzielczej zapala się i gaśnie,pokazuje godziny jak sam chce nie ma go co nastawiać
~Damianko
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
narazie nic , trzeba tylko czasem zadbać , uszczelki przesmarować , prysnąć do zamka ,czysta kosmetyka ,
~Lukman
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
W porządku, regularnie serwisowany Galant nie sprawia większych problemów.
~MAŁY
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
drobiazgi sie nei psuja to naprawde solidne auto
~Fan volvo
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
nic ,tylko świece wymieniłem ale to normalka

Mitsubishi Galant VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sprytny
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
zegarek czesto nie laczy i nic po za tym
Mitsubishi Galant VIII Sedan