Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW 1996-2004 (15) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukman
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Tak jak już wspominałem, skrzynia biegów: synchronizatory i łożysko tego remontu byłem świadomy przy zakupie. Cena samochody była dość okazyjna i jak się niestety okazuje to okazje w motoryzacji zdarzają się rzadko. Po zakupie okazało się że jest pęknięta głowica. Została ona pospawana, zregenerowana i problemy się skończyły ale operacja kosztowała mnie 1900zł.
~delfinpl1@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Narazie zadnych!Czesci sa drozsze niz od niemieckich lub francuskich,ale zywotnosc podzespolow jest nieporownywalna.W Peugeocie 406 po wyjechaniu z salonu juz skrzypialo siedzenie kierowcy, a po przebiegu 50tys km ,kolo pasowe bylo do wymiany.Przy przebiegu 115000km sprzedalem go , poniewaz obawialem sie co bedzie pozniej.
~Kris80
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Jak każdy Japończyk nie sądzę, żeby stanął w trasie. Auto bardzo solidne i niezawodne. Jedyna naprawa w wolnym czasie to skrzynia biegów, ale jak już wspomniałem da się z nią żyć. Po za tym suuuper.
~Fly23
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Jak dotąt nie miałem żadnych kosztownych napraw. Przykładowo wymiana rozrządu kosztowała mnie 500 za części + 150 robota. Wahacz przedni 120 za element + 20 za wymianę :)
~sprytny
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Zrobilem nim 60 tys i oprocz zawieszenia i czesci eksploatacyjnych (wymiana oleju, filtrow, rozrzadu i paskow) nic nie wymienialem.
~do celu
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
odpukać :) ale jeśli ktoś szuka słabych stron tego samochodu to zapraszam na stronę \"www.mitsumaniaki.pl\"
~Owczar
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Narazie nie mogę nic powiedzieć, ponieważ posiadam krótko to auto.
~migacz (migacz@poczta.onet.pl)
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Wspomniany problem ze skrzynią biegów (2 bieg). Pozatym przez prawie 30.000km nic
~MAŁY
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
nigdy mnie nie zawiódł to auto chce zawsze współpracować

Mitsubishi Galant VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marek