Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW 1996-2004 (15) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukman
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Silnik bardzo elastyczny, trochę za głośny jak dla mnie, jak na 90km to bardzo dynamiczny jednak nie ma co się oszukiwać na autostradę z kompletem pasażerów to trochę za mało, do normalnej codziennej jazdy wystarczy.
~Fan volvo
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Samochód piękny, silnik to poczciwy Diesel ładnie pracuje , jedyny minus troszkę za mało macy na trasie ale cóż to 90 km daje sobie rade ja na tą masę. OGÓLNIE SILNIK NIE DO ZAJECHANIA JAK SIĘ DBA , i kupi się zadbany egzemplarz.
~mcwhite@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
pomiędzy 1800 a 2000 obr jest nieco głośniejszy i lekko przenoszą się drgania na kierownicę i deskę rozdzielczą,ogolnie jeżdżę dieslem od niecałego roku-wcześniej mialem benzynowego galanta z instalacją gazową ,w którym było ciszej.
~Owczar
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Silnik dość ładnie pracuje jak na tak prostą konstrukcję. Mógłby mieć troszkę więcej mocy. Jest elastyczny ale nie za bardzo zrywny jak na TDi. Dla kogoś kto lubi spokojniejszą, ale komfortową jazdę naprawdę polecam.
~MAŁY
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
genialny samochód nie tylko dla osób lubiących wygodę jak również tych którzy patrzą na wygląd nie zawodny samochód polecam nie trzeba mieć fortuny a nigdy nie bedzie Ci wstyd ze masz taki wóz
~do celu
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Silnik 2.0 TD dobrze sobie radzi z wagą samochodu (1,3tony). Na przekór opinii posiadaczy 1,9 TD (VW), którzy tylko słyszeli o tym japońskim silniku jest to jednostka bardzo przyzwoita.
~Kris80
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Bardzo elastyczny, i zarazem dynamiczny (jak na 90 KM) silniczek. Praktycznie cały czas jedzie się na piątce. Biegów można nie używać. Jestem pozytywnie zaskoczony.
~sprytny
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
ladnie pracuje, szczegolnie jak sie zagrzeje to podczas jazdy prawie go nie slychac a na postoju codzi duzo ciszej niz audi czy vw ktore tak sobie tez ludzie cenia
~Damianko
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Zimny jeszcze słychać ale później już tylko cisza i cisza czyba ze podkrecimy go do 4 tyś zciszymy radio i ten gwizd turbiny mmmmmmmmmm przyśpiesza fajnie a to tylko 90 KM hihi
~delfinpl1@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Galancik naprawde zbiera sie jak trzeba, nawet pod gore jest bardzo elastyczny! Jezdzi sie jak automatem, zadko trzeba zmieniac biegi,i naszczescie nie jest to common-rail.
Mitsubishi Galant VIII Sedan