Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW 1996-2004 (14) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~delfinpl1@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Wyciszenie to ocena 6 ! Ze stacji benzynowej niechcacy ruszylem z trzeciego biegu i mi go troche zmulilo, nie sluszalem czy mi zgasl wiec musialem nacisnac pedal gazu, by wskazowka pokazala mi na obrotomierzu czy silnik jest wlaczony. Porownujac ,niemieckie auta to traktory,a we francuzach zawieszenia non stop do wymiany!
~migacz (migacz@poczta.onet.pl)
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Nawiewy przy maksymalnych ustawieniach chodzą nieco za głośno. Zimny silnik też daje o sobie znać, jednak gdy już osiągnie swoją temperaturę do ok. 3000-3500 obrr/min jest cichutki, przy włączonej muzyce zwłaszcza.
~Kris80
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Mojego dieselka niestety trochę słychać. Ale dieselki tak raczej mają. Hałas nie jest jednak uciążliwy dopóki nie przekroczy się 140 km/h. Potem zaczyna być głośno.
~do celu
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Do 130-140km przyzwoicie :) powyżej troszkę głośniej. Przy 160-190 słychać zawirowania powietrza choć mi to osobiście nie przeszkadza bo i jak często się tak jeździ :P
~Lukman
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Silnik mimo wszystko słychać u konkurencji bywa ciszej. reszta w porządku dobiegające hałasy z zewnątrz nie są uciążliwe podczas jazdy.
~MAŁY
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
z wyciszeniem bywa rożnie stare uszczelki daja czasem o sobei znać ale wkacu to ulubione auto i ma swoje latka
~Fly23
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Nie jest najcichsz, no ale to w końcu diesel. Mimo wszystko cichszy niż marki niemieckie- klekotniki :)
~sprytny
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
przy predkosci 100km/h na 5 przy lekkim dodaniu gazu slychac piekne \"gwizdanie\" turbiny :)
~Owczar
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Tu dałbym 4,5. Ogólnie auto wyciszone znakomicie, ale silnik przy wyższych obrotach dość głośny.
~Marek
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
dosyć głośno pracuje ale to diesel także słychać że coś jest pod tą maską
Mitsubishi Galant VIII Sedan