Lista ocen Mitsubishi Lancer VI (45) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~t-bag
Sedan 1.3 75KM 55kW
Jak na tą klasę jest świetnie - duże zakresy regulacji przednich foteli, pasażerowie siedzący z tyłu mają sporo miejsca. Warunek - autem podróżują 4 osoby, gdyż przy pięciu będzie ścisk. pomimo zabudowanego tunelu w przedniej części, jest sporo miejsca na nogi. Bagażnik nie jest może głęboki, ale za to szeroki i dość długi - naprawdę dużo pomieści. Oparcie kanapy dzielone 2/3 - 1/3 często ułatwia transport, choć nie tworzy płaskiej podłogi....
~Wojtek
Kombi 1.6 GLXi 16V 4WD 113KM 83kW
Z racji że jestem dość wyskoki i lubię siedzieć wygodnie, odsuwam sobie bardzo dalego fotel do tyłu, a mimo to na tylnej kanapie jest sporo miejsca, i nawet nieco więksi pasażerowie również się zmieszczą. Można całkiem komfortowo podróżować w 5 osób.
~xiff
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Kierowca i pasażer nie mają na co narzekać, ale za to pasażerowie z tyłu muszą się trochę gimnastykować. Jak wsadziłem na tylne siedzenie fotelik dla dziecka to musiałem swój fotel nieprzyjemnie przesunąć do przodu. Bez rewelacji.
~Piotras88
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Jak w samochodzie tej klasy, z przodu sporo miejsca. Jeżeli osoby siedzące z przodu nie są zbyt wysokie, to i z tyłu się miejsce znajdzie. Podsufitka z tyłu bardzo nisko, powyżej 175cm są problemy:/
~Szczęśliwy użytkownik
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Jest bardzo poprawnie zarówno niewysocy jak i wysocy kierowcy będą mogli znaleźć dla siebie pozycję , fotel kierowcy regulowany w 3 płaszczyznach , regulowane pochylenie oparcia tylnej kanapy .
~matrek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Jest idealnie. Ja mam 186 cm. Nisko się siedzi - trochę to krępujące, gdy kierowca Matiza siedzi 20 cm wyżej jak się stoi na skrzyżowaniu - ale potem jak się go zostawia w tyle to to uczucie przechodzi.
~jkruk90
Sedan 1.3 75KM 55kW
Jest to średniej wielkości auto ale spokojnie pomieści w sobie pięć osób ;) a gdy jedziemy w pojedynkę lub we dwie osoby naprawdę można komfortowo podróżować :)
~gg1295045
Sedan 2.0 D 68KM 50kW
s klasa to to niejestale wygodnie zwłaszcza dla kierowcy nie jezdziłem jeszcze tak wygodnym autem jak lancer wszystko w zasięgu ręki jak za te pieniądze to naprawde kozak
~Tomek
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Mam 180 cm i z przodu nie ma problemu. Niestety z tyłu robi się już ciasno bo fotel mam prawie maksymalnie odsunięty. Wtedy jest mało miejsca na kolana dla pasażerów.
~szymek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Dla kierowcy bardzo dobrze, super wygodny fotel z regulacją wysokości. Z tyłu nie jeździłem ale nikt za bardzo nie narzeka, więc chyba nie jest źle.