Lista ocen Mitsubishi Lancer VI Sedan (38) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~t-bag
Sedan 1.3 75KM 55kW
Moim zdaniem auto mogłoby nieco mniej palić, jednak silnik jest wykonany w technologii ośmiozaworowej i nie można od niego wymagać zbyt dużo. Pełny wtrysk paliwa. W trasie spala w okolicach 6,5 litra/100km, przy prędkości rzędu 90-110 km/h. W mieście około litr więcej. Auto nie prowokuje do sprintów spod świateł, ale po dłuższym zapoznaniu porusza się w ruchu miejskim więcej niż sprawnie. W dodatku przyjemnie.
~Piotras88
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
w mieście potrafi sobie sporo wypić, ale na szczęście mam instalację gazową. W trasie przy spokojnej jeździe zszedłem do 7.3 przy 100 kmh. 100-140 km/h daje około 9l na trasie, 160-180km/h to już 12 litrów. Mowa oczywiście o gazie. Ceny części niedrogie pod warunkiem, że zaopatrujemy się w zamienniki. Gorzej, jak ich nie ma - 4 śruby regulacji tylnego zawieszenia w orginale to 140zl
~woohash
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
no i tu jest pieta achillesa tej marki. Ja mam dosyc ciezka noge wiec moj portfel to odczuwa.ceny napraw no coz japonczyki zawsze byly drozsze od innych marek w eksploatacji.czesci sa dosc drogie ale za to bardzo dobre jakosciowo.i tak wydawalem mniej na naprawy niz na golfa 3 r.94 poniewaz w mitsu praktycznie nic sie nie psulo.
~Mariusz
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Raczej doskonałe. Części eksploatacyne tanie, z drobiazgami nie miałem problemów, z gróbszych rzeczy musiałem wymienić przegób zwrotnicy ( komplet z wachaczem )lecz cena 190 pln nie jest powalająca. Problemy z duperelami w rodzaju plastiki nadwozi zaślepki, ale i te można dostać tanio tylko trzeba troche poszukać
~szymek
Sedan 1.3 75KM 55kW
W trasie mam zawsze między 5.7-6.1, więc nie jest źle. W mieście różnie, w zależności od długości korków, przeważnie 7,5-8. Serwi w Mitsubishi bardzo drogi. Na szczęście samochód nie jest zbyt skomplikowany, więc naprawy można przeprowadzać w nieautoryzowanych warsztatach.
~Tomek
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Rewelacja. Bez prblemu można zejść przy eknomicznej i wcale nie wolnej jeździe (110 km/h) do jakiś 6,5 litrów na setkę. Choć w zimie, jak go kupiłem i trochę szalałem to i 10 potrafił spalić. W normalnych ruchu miejskim spala do 8 litrów na sto km.
~Kaczmar Zgorzelec
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
I poraz kolejny japonski patent Miasto okolo 7,5l Trasa przy 150km/h 7,5l przy mniejszych predkosciach podejrzewam ze spadniesz do 6l ale watpie zeby ktokolwiek byl ´w stanie´ tak sie slimaczyc =D
~MIREK malik266@wp.pl
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
CENY CZESCI SMIESZNE OPINIA JAPONIEC DROGI W UTRZYMANIU TO LEGENDA-OCZYWISCIE JAK CI STRZELI SILNIK TO NIE MA ZMILUJ.GENERALNIE JEST SUPER MUSISZ PAMIETAC O PODSTWOWEJ OBSLUDZE PLYNY KLOCKI ITP I BEDZIE DOBRZE
~demon@alpha.net.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
Miasto przy dynamicznej jezdzie ok9l/100km (inaczej nie sprawdzalem:)),w trasie przy dynamicznej 7-7.5l/100km,przy lagodniejszej 6-6.5l/100km. Autoryzowany serwis BARDZO drogi, dlatego nie korzystam.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Lancer VI Sedan
~Siwy
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Średnie spalanie gazu to 8l/100km co za tą dynamikę i komfort podroży jest lepiej niż super. Autko raczej proste w budowie więc naprawy nieskomplikowane. Części dostępne bez problemu
Mitsubishi Lancer VI Sedan