Lista ocen Mitsubishi Lancer VIII Kombi (60) - Widoczność

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PrzemekMTB
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Bardzo dobrze, samochód jak na dzisiejsze standardy jest dość krótki. Ścięty tył pozwala go dobrze wyczuć i podjechać niemal do samej przeszkody tyłem. Mam czujniki parkowania zamontowane przez poprzedniego właściciela. Ścięty tył ma jednak swoją wadę - bardzo szybko tył auta się brudzi jak jest choć trochę mokro co powoduje szybkie zabrudzenie tylnej szyby i klapy bagażnika. Podczas deszczu żeby cokolwiek widzieć w tylnej szybie właściwie...
~Mike
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
Świetna. W kombi nawet tylny, środkowy zagłówek nie przeszkadza. Doskonałe bocze lusterka. Duże. Obejmuja wszystko co za nami. Wsteczne wewnetrzne prawie niepotrzebne. W przedniej szybie odbijają się żeberka nawiewnicy. Odbijają się nieco za wysoko. Czasami człowiek ma wrażenie, że coś wisi nad maską. Boczne słupki nie przeszkadzają.
~Potrofol
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
Z przodu i boczna całkiem niezła. Tylna szyba jedynie jest dosyć niewielka i trochę czasu upłynie zanim człowiek się przyzwyczai. Mimo wszystko polecam montaż czujników cofania, bo tył jest dosyć zabudowany i mniej wprawni kierowcy mogą mieć kłopoty. Lusterka bez szału, ale w zupełności wystarczające.
~Marcin Hamburg
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
W modelu kombi z przyciemnionymi szybami utrudnione jest parkowanie tyłem, szczególnie w nocy. Przydałyby się czujniki cofania w standardzie. Widoczność w innych kierunkach jest rewelacyjna. Niskie usytułowanie deski rozdzielczej w stosunku do pozycji kierowcy przypomina ze Misiek ma rajdowe korzenie.
~arek
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Znów 4,5. Duże okna, kwadratowa karoseria. Zatem, na tle współczesnych aut jest bardzo dobrze. Żadnych szerokich słupków i innych utrudnień. Do tyłu można się przejrzeć przez tylną szybę. Przeszkadza jednak trochę to, że tylne szyby są (w wersji 2.0 standardowo) przyciemnione.
~Jaco
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
5 z minusem. 5 za duże listerka boczne, możliwość parkowania bez większych problemów. Minus za tylnie zagłówki. Zasłaniają dolną połowę tylniej szyby. Moja wersja posiada przyciemniane szyby, ale nie jest to absolutnie żaden problem. Wszytsko dobrze widać - od środka oczywiście.
~murzyn
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
Wyjmujesz środkowy zagłówek z tyłu i jest o.k. Polecamczujniki cofania przy kombiaku.Trochę trudno się parkuje w mieście (brak miejsc parkingowych zazwyczaj). Widok do przodu rewelacyjny. Na boki też dzięki wspaniałym,ogromnym lusterkom bocznym.
~romekje
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Wszystko w normie, słupki nie są grube, widoczność z wszystkich stron jest dobra a patrząc przez tylnią szybę można łatwo określić gdzie jest koniec auta bo tył jest bardzo pionowy. Podobnie jest z widocznością w lusterkach .
~MET
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
duże lusterka, duże powieszchnie przeszklone, przyciemniene tylne szyby chronią przed źle ustawionymi światłąmi pozostałych użytkowników malkontentom może przeszkadzać tylny/środnowy zagłówek ale ja jakośnie mam z nim problemów ;)
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Lancer VIII Kombi
7,9
9,8
~Kierowca nie tylko niedzielny
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
oba lusterka boczne są wypukłe przez co lepiej widać ale trudniej ocenić odległość. w lusterku wewnętrznym widać głównie zagłówki na tylnej kanapie, ale tak jest też w innych samochodach
Mitsubishi Lancer VIII Kombi