Lista ocen Mitsubishi Outlander II (154) - Ergonomia

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Art
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Wszystko pod ręką, obsługa intuicyjna poza włącznikiem podgrzewania siedzień - uniejscowienie fatalne. Żeby zobaczyć w jakiej pozycji ustawione jest ogrzewanie trzeba się porządnie przechylić - nie polecam sprawdzać w czasie jazdy.
~wronke@poczta.onet.pl
SUV 2.2 DID DOHC 156KM 115kW
co to znaczy? przypuszczam ze wiem.:) jazda przez cala noc, ponad 12 godzin, zadnych bolow kregoslupa.. u mnie/ pasazera etc. czytalem o tym w wielu testach outlandera i potwierdzam to tez key argument za kupnem
~jmp1
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Trochę brakuje jednej regulacji kierownicy.Doskonałe działanie wycieraczek w ustawieniu auto(czujnik deszczu).Podobnie z włączaniem i wyłączaniem świateł-ustawienie auto bardzo dobre.System bezkluczykowy bardzo wygodny.
~tomek
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Pasuje mi ze nie ma żadnych fajerwerów i jest troche ascetyczny w porównaniu z obecnymi tendencjami. dostepny był rownieżz wyswietlaczem z którego zrezygnowałem i jestem zadowolony. takich już nie produkuja
~Piotr
SUV 3.0 i V6 24V XL 220KM 162kW
Najmilej wspominana, mega komfort i dla kierowcy o wzroście 195cm oraz dla 5 osób, nie polecam wersji 7 os dla dłuższych podróży gdyż jest tam niewiele miejsca na nogi i siedzi się mocno skulonym
~Sebastian
SUV 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW
To też mój pierwszy japończyk. Do tej pory byłem przwyczajony do konstrukcji niemieckich. Ale o dziwo wszytko mi pasuje, jest na swoim miejscu i intuicyjnie się obsługuje. Jestem zadowolony.
~Ostry
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Przycisk do komputera w fatalnym miejscu. Jeszcze siedziska wygodne ,lecz na zakrecie nie maja dobrego trzymania bocznego.W poprzednim samochodzie mialem siedzenia sportowe i to byly naprawde dobre siedzenia.
~zoolo
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
wszystko pod ręką,z jednym ''ale''.w podłokietniku jest gniazdo do ładowania telefonu ale działa tylko jak jest włączony zapłon.dzwoniłem do serwisu ale powiedzieli że ze względów bezp.nowe auta tak mają
~jakubwozniak@gmail.com
SUV 2.2 DID DOHC 156KM 115kW
Wszystko na swoim miejscu. Przyciski maja po kilka funkcji (wada to czy zaleta?). Przelacznki klimy lepsze/wygodniejsze niz w pasku. Mogliby dodac komputer od klimy... Generalnie jest ok lub lepiej ;-)
~Robert K.
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Bardzo ładna i oryginalna sylwetka samochodu, wnetrze bardzo dobrze zaprojektowane. Proponuje dokupic blotniki, sprawdzaja sie na naszych brudnych drogach, mam przynajmniej 50% czysciejsze drzwi niz bez nich.