Lista ocen Mitsubishi Outlander III SUV (17) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Mam automatyczną skrzynię biegów (ale nie tę CVT), która bardzo gładko i prawie niezauważalnie zmienia biegi. W porównaniu do DSG w Touranie, jest nieznacznie gorsza przy przyspieszaniu, ale nie przeszkadza mi to. Wygodne łopatki. Dużo lepsza redukcja biegów łopatkami i hamowanie silnikiem niż w DSG. Od razu przy redukcji auto hamuje, a w DSG Volkswagena samochód przez chyba sekundę jedzie na luzie nim zdoła zredukować bieg, obroty skaczą,...
~The_Eagel
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Najpierw chciałem dać 2 gwiazdki, ale w sumie jakby oceniać tradycyjne automaty to ta wypadłaby dobrze. W porównaniu do DSG to wypada TRAGICZNIE, duże opóźnienie na wciśnięcie gazy, czasem jakby skrzynia biegów była "niezdecydowana" który bieg wrzucić, w górę czy w dół, często to całe szczęście się nie zdarza, ale jednak jest ospała. Słabo jak na samochód wyceniany na 170000zł
~Paweł
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Jak skrzynia. Jest OK nie można się do niczego przyczepić. Na pochwałę zasługuje krótka i mocna jedynka, co przydaje się w terenie lub przy stromych podjazdach. W poprzedniku jedynka była za słaba. Bardzo elastyczne wszystkie biegi (poza jedynką - wół roboczy)
~Andrzej
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Skrzynia CVT ..może chodzi płynnie ale odbiera autu dynamikę i przyjemność z jazdy , nie pozwala sprawnie przyspieszać. Dodatkowo przy gwałtownym naciśnięciu pedału gazu auto głośno wyje .Łopatki przy kierownicy nie wiele pomagają.
~Paj
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Bez większych uwag chociaż jak jest zimna potrafi lekko "narzekać" na zmianę biegów. Nie jest to jednak coś przeszkadzającego
~grabolo
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Czasami coś haczy, mogłaby być lepiej poskładana ale mówię tu tylko u prowadzeniu samej dźwigni. Natomiast biegi wchodzą lekko i bez zgrzytów.
~Dariusz
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Skrzynia CVT zupełnie nie pasuje do tego silnika i do tego auta. Szkoda że nie ma DSG
~Jakub
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Nie do końca mnie satysfakcjonuje, ale jest bardzo poprawna.
~Misiek
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Skrzynia CVT mi odpowiada i kolejny raz również wybrałbym ją zamiast manualnej.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Outlander III SUV
8,2
9,3
10,1
~Jakub
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Na zimny silnik czasem ciezko wchodzi 1-ka.
Mitsubishi Outlander III SUV