Lista ocen Nissan Almera II Hatchback (239) - Całokształt

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rak
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
kupiłem ją 3 lata temu dla żony - miała 169000 przebiegu (ubezpieczyciel stwierdzil, że faktycznia wygląda na te kilkanaście tysiecy - pomyliło mu się o jedno zero) w tej chwili wyglada i jeździ tak samo a ma 199000 a ja wreszcie mam swiety spokój - żona tylko leje i jeździ
~Jacek
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Od czasu przejęcia Nissana przez Renault jakość wykonania samochodów tej marki pogorszyła się. To opinia nie tylko moja, ale i znajomych którzy użytkują Nissany. Sprzedałem go i kupiłem coś zupełnie innego. Teraz jestem bardzo zadowolony z komfortu i ilości miejsca w środku.
~Lukasz
Hatchback 1.5 dCi 82KM 60kW
Fajny samochod, choc faktycznie w porownaniu z poprzedniczka nieco slabiej, wiecej nowczesnych systemow ABS, BA, ale jakosc mater gorsza. Samochod wygrywa nizsza cena od innych japonskich konkurentow - w promocji dostalem 15000 nizej niz toyota, to przewazylo, jestem zadowolony.
~Tomek
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Generalnie auto z tym silnikiem godne jest polecenia. Ja kupujac je nastawialem sie na ekonomicznosc. Chcialem auto wygodne, tanie w utrzymaniu no i niezawodne. Planowalem kupic starszego A3, ale stanelo na Almerce N16 i jestem zadowolony. Bylo warto - polecam!
~wojas
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Auto idealne prawie pod karzdym wzglendem .Jezdzilem wczesniej Toyot-om Corolom też dobra była ale to nie to co almera brat ma vw golfa 4 oawariach szkoda mówic po 40 tys rozleciała sie skrzynia biegów przeguby wymienial 2-razy .A ja do almery leje i ciesze sie jazdą.
~Enkidu z Krakowa
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
Bardzo dobre auto. Głównym atutem autka jest japoński diesel 2.2Di 110KM, który przy małym spalaniu paliwa zapewnia ponad przeciętne osiągi. Autko nadaje się dla samotnej osoby jak i dla niewielkiej rodziny. U mnie w rodzinie jeździ nim Żona.
~Adam
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Jak za taką cenę nie śmiałbym oczekiwać niczego więcej. Moja Almera 3dr ma 4 poduszki, ABS z EBD, Brake Assist, aktywne zagłówki, klimatyzację, elektryczne szyby i radio CD z sześcioma dobrej klasy głośnikami. Jestem bardzo zadowolony
~tadc@wp.pl
Hatchback 1.5 dCi 82KM 60kW
Brak sygnalizacji włączenia świateł mijania. Za małe przyciski radia. Brak mechanicznego licznika przebiegu i zegara. Cyfrowy słabo widoczny, mały wyświetlacz, a wszystko funkcjonuje tylko przy pracującym silniku. Skrytek mogłoby być więcej.
~barefoot
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Ten samochód nie jest idealny, ale jestem z niego b. zadowolony. Spokojnie wystarczy dla 4-osobowej rodziny, jest wygodny, cichy i niezawodny. Cenię go za smukłą sylwetkę (nie przepadam za designem nadmuchanych minivanów) i komfort jazdy.

Usterki Nissan Almera II

Nissan Almera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gak
Hatchback 1.8 114KM 84kW
To raczej solidne auto. Dobrze nadaje się na trasy. Może służyć za auto rodzinne (ale raczej jeśli z tyłu siedzą dzieci, a nie dorośli). Dobre wyposarzenie w cenie, dobra trakcja. Wystarczający silnik 1.8 (choć osiągi ma nie powalające).
Nissan Almera II Hatchback