Lista ocen Nissan Juke (50) - Bezawaryjność (poważne usterki)

~Shortey
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Dali \'d..y\' już w fabryce - zalali płyn hamulcowy z beczek w których składowano olej mineralny. Zrobione /czas oczekiwania na części 1mc\\. Uwaga dotyczy ww. ale w kontekście kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Nissana (zajebista logistyka, z UK lub NL i miesiąc oczekiwania na części). NIE DOTYCZY zaś Serwisu prowadzonego przed dealera. Cóż, przedstawiciele Nissana zarówno z Warszawy jak i Węgier mogli by się czegoś nauczyć od Panów z Japan...
~Paweł
SUV Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
dwukrotnie w ciągu dwóch tygodni pęka bez powodu przednia szyba. Pęka zawsze w tym samym miejscu. Serwis twierdzi , że to kamyczek. Kierowca twierdzi, że nikt wtedy nie przejeżdzał obok ani niklt nie był przede mną.. Serwis klienta ma w du... Peknięcie szyby w jednym i tym samym miejscu w ciągu dwóch tygodni - pod wpływem kamienia (- tak twierdzi serwis-)graniczy z wygraną w Lotto ( mam na myśli szóstkę). Wada samochodu lub nie spełnienie...
~Divenow
SUV Facelifting 1.2 DIG-T (Euro 6) 115KM 85kW
Niezbyt wydajny alternator + użytkowanie w warunkach miejskich + system start-stop = fabryczny akumulator padł po dwóch latach. Po trzech latach niezauważono w trakcie serwisu wycieku oleju (do dziś nie wiem skąd) na szczęście zauważył to diagnosta i auto trafiło na trzydniowy postój, więc chyba była to "poważna usterka"(?)
~Joanna
SUV 1.6i 117KM 86kW
Na szczęście jeszcze na gwarancji wysiadła pompa hamulcowa. Bardzo niebezpieczne. Mogło skończyć się nieciekawie. Serwis gwarancyjny samochód zabrał na lawete, dał samochód zastępczy. Na juke czekałam 3tyg. Nową pompę sciagano z Holandii i trochę im zeszło. Koniec końców teraz jest wszystko w porządku
~Daro
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Jeżdżę od 3 lat czasem bardzo dynamicznie. Od wymiany do wymiany dolewam 0.5l oleju co na uturbioną, wysiloną jednostkę jest bardzo dobrym wynikiem. Silnik chodzi cichutko i nie daje oznak zużycia, a łańcuch rozrządu sprawia że jest on bezproblemowy.
~Y.
Nissan Juke
SUV Facelifting 1.2 DIG-T (Euro 6) 115KM 85kW
Od początku problem z turbiną, pompą paliwa, czujnikiem ciśnienia (5 razy samochód w czasie jazdy przechodził w tryb awaryjny). Dodatkowo po 20 tys. km pojawił się wyciek oleju spod głowicy silnika. Obecnie zaczęła się procedura reklamacyjna w Nissan Polska.
~Shortey
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Brak, za wyjątkiem perturbacji - patrz moja pierwsza recenzja. Trudno mi ocenić, co mogłoby być gdybym przestrzegał 'chorych' interwałów zalecanych przez producenta.
~Andrzej P
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
nic. (bierze trochę oleju - 3l/15kkm) myślę że jest dobrze, a w porównianiu do innych silników turbo-B to chyba doskonale ;D
~Marcin
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Odgłosy w zawieszeniu i w skrzyni biegów nie rokują dobrze. Zwłaszcza po przejechaniu tak niskiego przebiegu.
Dziennik kosztów dla Nissan Juke
5,8
8,2
8,3
~Antek
Nissan Juke II
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
5 gwiazdek - podobnie jak przy drobiazgach, nic się nie psuje. Plus za 5 letnią gwarancję
Nissan Juke