Lista ocen Nissan Juke (51) - Stosunek jakość/cena

~w.mika@bwminvest.pl
SUV 1.6i 117KM 86kW
Jedyny mankament tego samochodu to skrzynia biegów. Moja wersja to 1,6 117KM z 5cio stopniową skrzynią, w której niestety brakuje szóstego biegu. W wersji testowej (którą miałem przyjemność jeździć)skrzynia była sześcio biegowa i problem nie istniał. Efekt jest taki, ze samochód przy prędkości 120 km/godz ma prawie 4 tys obrotów i aż prosi się o szóstkę! Ekonomiczna jazda to max 90 km/godz, ale i tak nie udało mi się zejść poniżej 7 litrów/100...
~neo155@webpark.pl
SUV 1.6i 117KM 86kW
Wszystko zalezy od podejscia. Samochod jest dla szukajacych czegos specjalnego: dynamicznego, ekonomicznego, ze sportowym wnetrzem, z zacieciem terenowym (znakomite na drogi dojazdowe poza asfaltem) wygladajacego swietnie. Nie jest to woz praktyczny w sensie zdolnosci bagazowych lub wolnej przestrzeni dla jadacych z tylu. W swojej kategorii cenowej wersja Tekna (najlepiej wyposazona) jest nie do pobicia.
~Andrzej P.
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Super - szukałem praktycznego auta z mocnym silnikiem benzynowym, planowałem wydać do 100 tysięcy, za 74 tysie dostałem autko, które jeździ równie dobrze jak np Citroen DS4 czy Peugeot 308GTi, a jest sporo tańsze i prawie tak samo praktyczne.
~polski janusz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Według mnie jakość/cena w wykonaniu Nissana wypada bardzo dobrze. Co prawda podstawowe Nissany może nie są najtańszymi ale mają dobrą jakość i są dobrze wyposażone. Wyższe wersje wyposazenia są konkurencyjne cenowo z innymi markami.
~Egontar
SUV 1.6i 117KM 86kW
Cena auta dość wysoka, również w odkupie jako używane, choć to może być zaletą przy ewentualnej sprzedaży. Co do jakości, to jak to powiedział mechanik z ASO Nissana: "Panie, to tylko Nssan"!
~Andrzej P
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Tu 5* bez zastanowienia ;) pisałem wcześniej do jakich modeli można go porównać, teraz wiem że auto nie sprawia problemów ;) przeglądy aso zaleca co 30kkm, ale ja robie co 15kkm olej ze względu na ciężką nogę,
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Wiadomo ceny rosną ale i tak Nissan oferuje bardzo dobrze wyposażone auta w rozsądnej cenie. Przy podobnej konfiguracji konkurencja była drożna lub nawet o wiele droższa.
~Shortey
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Akceptowalna (bo nie ma możliwości wyboru w ofercie). Mój Juke to TEKNA (bez skórzanych foteli). W tej cenie winny być bi-kesony i conajmnie x2 bezpłatny update nawigacji.
~Kuba
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Za tą cenę nie spotkałem się z tak bogatym wyposażeniem. wersja tekna plus pakiet comfort: Nawigacja, usb, kamera cofania, el. składane lusterka, system bezkluczykowy :)
~Antek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
5 gwiazdek - nissan był bezkonkurencyjny pod względem wyposażenia i ceny. Przy obecnych podwyżkach może się to się zrównało z konkurencją
Nissan Juke