Lista ocen Nissan Note I Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW 2010-2013 (18) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ja
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
To auto chyba było robione dla japońców poruszających się wyłącznie w mieście. Sprzęgło niemal przy ziemi, lewarek biegów wystający z podłogi niczym kij od mopa. Hacząca skrzynia i biegi krótkie tak, że na 5 biegu przy 80 km/h mam już 2000 obr. Większa prędkość = huk w środku, spalanie jak diabli. Dno!
~skowron
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Na początku, przez pierwszych kilka tysięcy kilometrów (2-3 tysiące) skrzynia pracowała z pewnym oporem zbyt sztywno, ale później ułożyła się i teraz jest fantastyczna. Bez porównania z moim poprzednim Mitsubishi.
~mmalasiewicz
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Skrzynia pracuje jak należy, z wyczuwalnym delikatnym haczeniem przy szybkiej zmianie biegów. Gorzej ze sprzęgłem które niestety do najlepszych i najtrwalszych nie należy. W warunkach zimowych za delikatne.
~cherry73@o2.pl
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Lepsze niż w testowanych Skodzie Roomster i Kia Venga, chociaż zgrzeszyłbym mówiąc, że tam był dramat. Moja szanowna małzonka chwali sobie a kobieta i sprzęgło to niekoniecznie dobra współpraca.
~J
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
5 biegów, gładko wchodzą. Jadąc 90km/h na 5. biegu - 2500obr/min Podczas przyspieszania nie ma sensu trzymać zbyt długo na jedynce, bo na dwójce zdecydowanie lepiej idzie
~Luuk
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Skrzynia bardzo precyzyjna, ale same przełożenia za krótko zestopniowane. Zdecydowanie nie na autostradę tylko na miasto. W trasie przez to jest głośno i paliwożernie.
~Emjot
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Skrzynia biegów...podobno francuska. Podczas jazdy spisuje się bardzo dobrze. Do minusów można zaliczyć sporą hałaśliwość podczas pracy na biegu jałowym. Podobno TTTM...
~japan fan
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
czasami mam wrażenie, że drążkiem zmiany biegów mogę zniszczyć całą przekładnie ale nie mniej jednak nie ma jakichkolwiek problemów ze zmiana przelożeń
~Sajmon85
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
jakaś taka drewniana, odgłos jak z pudełka, niemniej biegi wchodzą precyzyjne. zwiększyłbym natomiast długość przełożeń.
Dziennik kosztów dla Nissan Note I Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
6,9
~irkm
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Precyzyjnie i jak na taką klase samochodu przyjemnie zmienia się biegi. Denerwuje opór skrzyni podczas mrozów.
Nissan Note I Mikrovan Facelifting