Lista ocen Nissan Note I Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW 2010-2013 (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ja
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Nie powiem, widoczność jest niezła, ale kilka drobiazgów wkurza mnie niemiłosiernie: 1. w nocy widać na masce świecące punkty reflektorów bo ich szkła na nią zachodzą. Po dłuższym czasie mam tego dość. 2. Lusterko wsteczne jest tak małe, ze nie obejmuje tylnej szyby. Za to boczne są ogromne. No powinno to ze sobą chyba jakoś współgrać? 3. Siedzisko pozwala na dobra obserwację, ale mam wrażenie, ze jedno uderzenie w Nota i będzie po kierowcy...
~Vadim K.
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Duze boczne lusterka jak w terenowce - wszystko dobrze widac,niska deska rozdzielcza nie ogranicza widocznosci,tylny zderzak konczy sie praktycznie odrazu jak tylna szyba wiec jest latwo parkowac,no i te wysajace do gury swiatlo postojowe w nocy widac gdzie konczy sie blotnik - duzo latwiej zaparkowac!
~J
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Na pokładzie Note'a siedzi się wyżej niż w przeciętnej osobówce. Dzięki temu, jak również dużym lusterkom, widoczność jest doskonała. Samochód jest "dobrze oszklony", więc widoczność do tyłu jest równie dobra.
~pit37
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Widzoczność bardzo dobra - nawet bez czujników parkowanie bez problemu. Uwaga - auto z zewnątrz wydaje sie małe - ale przy manewrach ujawnia się szeroki rozstaw osi co może zaskoczyć jeśli założy się że to tylko mały samochodzik.
~Friar
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Świetnie widać we wszystkich kierunkach. Dzieje się tak za sprawą jednej, ale wyjątkowo prozaicznej rzeczy. Bardzo wysoko usadowione fotele. Zwłaszcza te przednie.
~mmalasiewicz
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Widoczność w każdym kierunku bardzo dobra, lusterka z dużą powierzchnią. Lekką niedogodnością są ograniczające widoczność przednie słupki.
~cherry73@o2.pl
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Znowu porównanie do Roomstera. Niebo a ziemia. W nissanie wszystko widać niezależnie od wzrostu i budowy ciała w czym bardzo pomaga regulacja fotela kierowcy.
~BullterrierMJ
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Siedzi się wysoko a przez to widoczność we wszystkich kierunkach przez duże szyby jest doskonała. Wspaniałe duże lusterka!( u mnie elektrycznie składane )
~marek
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Wysokie posadzenie kierowcy, przeogromne lusterka zewnętrzne i doskonała widoczność dookoła pojazdu to jeden z bardzo wielu plusów tego samochodu
~Emjot
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Widoczność bardzo dobra. Spora powierzchnia oszklenia nadwozia. Bardzo dobre, duże lusterka.
Nissan Note I Mikrovan Facelifting