Lista ocen Nissan Note I Mikrovan (132) - Widoczność

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Jeżdżę najbogatszą wersją auta, która seryjnie wyposażona jest w przyciemniane tylne i boczne szyby. Nie przepadam za tym rozwiązaniem. Tylna szyba jest bardzo mocno przyciemniona. Po zmroku traci się kontakt z rzeczywistością: cofając trzeba spoglądać tylko i wyłącznie w boczne lusterka, przez tylną szybe nic nie widać. Na szczęście bryła auta pozwala na wyczucie tyłu. Widoczność do przodu i na boki jest dobra, choć wczasie jazdy z pasażerem...
~Darek S
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Zasługuje na najwyższą ocenę. "Bomble" na reflektorach(widoczne zza kierownicy) pokazują gabaryty przodu( w nocy delikatnie świecą!!)Lusterka wsteczne jak w dużych vanach. O połowę szczuplejsze niż w oplu merivie słupki "A" nie zasłaniają ukosów, wielkie szyby boczne i pionowa tylna a za nią 20 cm karoserii pozwalają wpasować się w każdą szczelinę. No - może żeby się czegoś przyczepić - odrobinę za małe lusterko wsteczne wewnątrz kabiny
~Marko
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
poprzednicy opisali już wszystkie zalety. Dla mnie największa to olbrzymie jak na tak mały pojazd lusterka wsteczne, wystarczy porównać je np z punto II. Kolejna zaleta to wysoka pozycja za kierownicą i pionowo ustawiona większość szyb. Widać wszystko jak z akwarium. Te bąble na lampach przednich też się przydają w manewrowaniu w wąskich miejscach a pionowa tylna szyba i brak za nią karoserii pozwala cofnąć dosłownie na styk
~były a przez to szczęśliwy posiadacz "włocha"
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
malutka łyżka dziegciu do beczki miodu - szyba tylna jest wprawdzie pionowa ale dośc mała. Przy wysuniętych zagłówkach w wewnętrzynym lusterku wstecznym widać tak sobie. Sytuację ratują olbrzymie lustra boczne. Do przodu i na boki rewelacyjnie. W prawo i lewo do tyłu po skosie też doskonale. Przydają się dodatkowe okienka za tylnymi drzwiami w miejscu wielkich połaci blachy na masywnych słupkach "c"jak w golfie czy punto
~MAXXX24
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
no tu projektanci nissana powinni dostać nobla!! no może przesadzam ale sprawdziłem!! W TYM SAMOCHODZIE NIE MA TZW.MARTWEGO PUNKTU!!! lusterka mają takie gabaryty że widać w nich dosłownie wszystko.a dla niedowiarków zaprojektowano małe narożne szybki z tyłu.HA,HA! tylko nie wiem po co te wypustki na przodzie reflektorów z przodu.podobno dla lepszego wyczucia ale ja wole ufać swoim oczom.
~zuchu76
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Widoczność bez zastrzeżeń zarówno do przodu na boki jak i do tyłu. Brakuje mi troche czujników parkowania ale płaski tył gwarantuje dojeżdżanie do przeszkody na centymetry. Przód samochodu jest "widoczny" dzięki lampom postojowym które wystają nieco do góry i dzięki temu dokładnie widać gdzie zaczyna się samochód. Manewrowanie w mieście bardzo dobre.
~Darek
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wszyscy je chwalą więc nie ma sensu się powtarzać. Szczególnie do przodu, na boki no i te olbrzymie lustra zewnętrzne. Fakt że siedzi się około 15 cm wyżej niż kierowcy limuzyn i kompaktów też ma niebagatelne znaczenie. Jesli można się do czegoś przyczepić to do niewielkiego lusterka wstecznego i stosunkowo małej szybki w 5 drzwiach
~Boom
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Świetna na wszystkie strony samochód jak już pisałem od razu się czuje i jakby intuicyjnie wiadomo gdzie się kończy. Japońcy to mają łeb. Lusterka boczne są super widać naprawde dużo. Przyciemniane szyby choć z zewnątrz ciężko zaglądnąć do środka od wewnątrz są tylko trochę ciemniejsze. Rewelacja.
~Patryk
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Daje 4 ponieważ w tylnej szybie nie widać NIC. Ja i tak zawsze cofam na lusterka(są genialne, dla mnie tylnej szyby mogło by nie być w ogóle) ponieważ jeżdże tirem więc to żaden problem. Niestety moja żona ma z tym problemy i nie obyło się bez założenia czujników cofania.

Usterki Nissan Note I

Nissan Note I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~op77@op.pl
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Widać przód autka. Szczególnie wystające i świecące końcówki reflektorów, bardzo przydatne przy parkowaniu. Co ważne, cofanie ułatwia z kolei konstrukcja tyłu nadwozia. Kończy się szyba, kończy się auto. Ogólnie spora powierzchnia przeszklona w nadwoziu. Nic więcej nie potrzeba.
Nissan Note I Mikrovan