Lista ocen Nissan Note I Mikrovan (142) - Całokształt

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~banan
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Dobrze wyposażone, niezawodne i ekonomiczne autko. Największy minus to stuki i trzaski we wnętrzu (np. z okolic prawego słupka). Z tego co słyszałem nie jest to jednak problem wszystkich egzemplarzy. Ciężko znależć tak wygodne i ekonomicze auto w tej cenie. Więc pomimo kilku małych wad, auto godne polecenia.
~Reks
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Ogólnie bardzo miło jeździ się tym samochodzikiem. Wysokie zawieszenie umożliwia jazdę po trochę większych nierównościach niż zwykłą osobówką. Dobra widoczność ze środka, dobrze działające wspomaganie, skrzynia biegów. Rewelacyjne rozwiązanie to przesuwana tylna kanapa i regulowana wysokość podłogi w bagażniku.
~Note
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Polecam to auto. Bardzo duża przestrzen w srodku. Mozna nim przewiesc pralke lodówkę. Mam auto od 3 lat i od trzech lat codziennie robi po 100 a nawet wiecej kilometrow. Zero awari zrobilem nim 100tys km bezawaryjnie. Olej zawsze na czas zmieniony po 10tys km. Polecam to auto jest tanie w ekploatacji.
~paweł W
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
jest to fajne autko, ma kilka minusów ale na miasto idealne i co najważniejsze - mimo takiego przebiegu bezawaryjne, tylko okresowe wymiany, w środku dla rodziny 2+2 idealne. ale podkreślić trzeba autko do miasta i krótkie trasy - słaby silniczek i dość głośne w środku. ale ogólnie super autko
~Grzegorz
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
note to samochód raczej przeciętny pod kontem wyglądu,komfortu,niezawodności,czy awaryjnosci,jest to samochód raczej dla ludzi o mocnych nerwach jak również tryskajacych wręcz nad zwyczajnym umiarem spokoju mających czas opiekować się tym samochodem,oraz mających pieniądze na jego utrzymanie
~b
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Ogólnie auto warte swojej ceny. Nie obyło się bez napraw - rozrusznik i układ kierowniczy, ale ogólnie ok. Auto b.przestronne, choć brakuje regulacji wysokości siedzenia, silnik 1,4 trochę za słaby dla mnie i zawieszenie powinno być sztywniejsze - na zakrętach się kiwa. Ogólnie godny polecenia.
~chandel
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
To czego spodziewałem się po tym modelu sprawdziło się w zasadzie pod każdym względem. A użytkownikom którzy uważają, że przestrzeń dla kierowcy i pasażerów jest dla nich niewystarczająca, sugeruję żeby przy następnych zakupach dokładniej obejrzeli wybierany pojazd. To akurat można sprawdzić w salonie.
~Darek
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Gdybym kupował auto wyłącznie dla siebie wybrałbym pewnie coś o poważniejszym wyglądzie ;-). Ponieważ mam w domu dwie kobiety-kierowców - zdecydowałem się na właśnie takie dość odważne rozwiązanie. Po roku mogę powiedzieć z całym przekonaniem, że nie żałuję. Lubię je z każdym miesiącem coraz bardziej.
~slaby
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto daje dużo przyjemności z samej jazdy, można też się wyżyć przy dynamicznej jezdzie.Przed kupnem zastanawiałem się pomiędzy: fordem Focusem, Golfem, Roomsterem, Corollą. Zadecydowały jazdy próbne, poktórych jednogłośnie z żoną zdecydowaliśmy o kupnie Nissana Note z silnikiem 1.6 110 km w wersji Acenta.
~jacekmaj@o2.pl
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo dobrze czuję się w tym aucie. Przeważnie podróżuję sam i wówczas nie jest zbyt duże, ale czasem trzeba gdzieś pojechać z rodziną i wtedy bez problemu mieścimy się wszyscy (jest nas 5-ro). Acha - zapomniałem pochwalić zestaw audio. Nawet mój syn był zaskoczony, że zestaw fabryczny tak dobrze gra.
Nissan Note I Mikrovan