Lista ocen Nissan Primera II (329) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 311 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawelbednarek3@wp.pl
Kombi 2.0 16V 131KM 96kW
dla mnie bomba.niemieckie auta musza gonic japonczyków pod wzgledem wykonczenia i stylizacji.oczywiscie jest to kwestja gustu i nie moge tu wypisywac,ze jest najlepsze,ale mnie sie podoba.niestety moje autko mialo wypadek i troche trzeszczy tapicerka co czasami jest wkurzajace,ale nie jest to wina fabryki tylko kierowcy bo sie wpakowal do rowu:)miejsca jest dosyc duzo.mam 180 wzrostu i bez problemu moge jezdzic z tylu czy z boku...
~snd8
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
duze auto z duza przestrzenia na nogi zarowno z przodu pasazer bedzie mial sporo miejsca przy nie wpelni wysunietym do tylu fotelu to tak samo duzo miejsca beda mieli pasazerowie z tylu. nawet za mna (187cm wzrostu) znajdzie sie miejsce na nogi. dzielona kanapa tylnie z duzym podlokietnikiem fajna sprawa no i kierowca usiadzie wygodnie duzo regulacji fotela kierowcy (5opcji) podlokietnik i wszystko pod reka (wersja slx) jedynym minusem moze...
~Martin Black
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Tutaj niestety nie spełnił moich oczekiwań. Mam 195 cm wzrostu. Wykonałem mój podstawowy test. Wsiadam na miejsce kierowcy, reguluję pod siebie fotel, przesiadam się do tyłu za kierowcę. I tu niestety trochę ciasno - nogi na fotelu. Jeśli ktoś ma około 180 cm to miejsca jest full. Wygoda - kanapa i fotele jak w domu. Wykończenie dobre - nic się nie rwie, nie rysuje. Wykończenie wnętrza - wow (spasowanie, gumowany plastic itp.) - już sie...
~czapson
Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
Z przodu miejsca nie brak;)Ale tak na poważnie przy moich 183 i żony 173 z tyłu swobodnie zasiądą dwie osoby dorosłe w moim wzroście lub nawet ciutkę wyżsi.Przy foteliku dla dziecka z tylu pozostaje miejsca tylko dla jednego dorosłego.5 osób może tym autem podróżować raczej tylko w mieście.Na dłuższe trasy oczywiście to wykonalne,ale przy 5 dorosłych 180cm+ o komforcie na środku kanapy można zapomnieć.3 dzieci z tyłu jak najbardziej.
~Łukasz/Warszawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Duże i przestronne auto. Jest ok. Wspomniana przestrzeń dla wysokiego kierowcy nie do końca komfortowa, ale da się przeżyć. Z tyłu kupa miejsca - dla kierowcy i 3 pasażerów - super auto. W 5 osób robi się tłok. Słowo o bagażniku - ogrooomny! Zrobiłem nim przeprowadzkę do nowego M więc jak dla mnie możliwość aranżacji przestrzeni bagażnika(składana i dzielona kanapa) daje(prawie) płaską przestrzeń do załadunku.
~Seba82
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Przestrzeni dość chociaż wożę w bagażniku pełnowymiarowe koło zapasowe (w jego prawidłowym miejscu - zbiornik z gazem). Bagażnik przestronny, klapa otwiera się na tyle wysoko, że bez problemu włożymy nawet jakiś nieduży mebel;). Miejsce dla pasażerów dość, nawet kiedy prowadzi wysoka osoba i fotel jest mocno wysunięty do tyłu. Z przodu bardzo wygodnie.
~cieciwa1@op.pl
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Dużo miejsca dla pasażerów z tyłu a także dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu.Bagażnik bardzo duży i pojemny, klapa bagażnika jest ciężka, amortyzatory które ją podtrzymują zazwyczaj w zimie szwankują, w zasadzie co 3 lata trzeba je wymieniać a to nie jest przyjemne ( koszt w serwisie to 600zł za 1szt.) ... koszt zamiennika 60 zł za szt :P
~truat
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Ocena mocno względna dla każdego. Zdecydowanie \"lepiej zbudowani kierowcy\" będą mieli małe problemy. Samochód ewidentnie skrojony jest na małego japończyka. Niby jest obszerny a jednak jakby troche za niski, troche za wąski. Powiedzmy, że jest przeciętnie pod tym względem. Z tyłu wg. mnie za mało miejsca na nogi, chociaż nie jest ciasno :)
~Jacek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Wnętrze przestronne - komfortowy luz. Przy tym wszystko jest "pod ręką". Bardzo mi się to podoba, bo np. w Audi 80 (mojego kolegi) o podobnych gabarytach zewnętrznych, wewnątrz pojazdu jest znacznie ciaśniej i mniej wygodnie. Na pewno jest to prawdziwie rodzinne auto na dalekie wycieczki czemu sprzyja także ponad 500-litrowy bagażnik
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II
9,1
10,9
~Janusz
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Wnętrze jest przestronne i wygodne. Podróż 4 dorosłych osób to nie jest męcząca. Początkowo trochę trudno jest się przyzwyczaić do foteli kubełkowych jakie były montowane w wersji GT, jednak półtora tygodnia i człowiek się przyzwyczaja. Fotel kierowcy posiada bardzo duży zakres regulacji, więc nie ma problemu z jego ustawieniem.