Lista ocen Nissan Primera II (142)

~Marek
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Niepodważalną cechą tego modelu jest ponadprzeciętna niezawodność. Konstrukcja wywodzi się z czasów, kiedy samochody projektowano tak by się nie psuły, w przeciwieństwie do dzisiejszych aut, gdzie producent zadbał by jak najczęściej odwiedzać autoryzowane serwisy. Inżynierowie Nissana poświecili wiele lat, by ich flagowy model na rynek europejski wyróżniał się niezawodnością, i tak jest w istocie. Zawieszenie bardzo trwałe nawet na nasze...
4,1
~Tobi
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Silnik o średniej kulturze pracy, stosunkowo elastyczny. (Silnik)
~Mefju
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Całokształt oceniam jako dobry, bo ciężko jest dostać tak świetne auto za tak małe pieniądze z takim wyposażeniem, Nie ma auta idealnego, który byłby bez wad natomiast tu z wad nic mnie osobiście nie razi i jest dosyć przyjemnym kumplem w podróży i wygodnym.
3,5
~vow
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Jeśli auto jest zadbane i wszystko robione na czas - będzie służyć długo. Samochód dla ludzi którym zależy na tym aby bezpiecznie i komfortowo dojechać do celu. Po szczegóły zapraszam do całej opinii.
~cieciwa1@op.pl
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Gdyby nie przednie fotele to auto zasługiwałoby w mojej ocenie na 5, jest w sumie mało awaryjne, przestronne nie pali zbyt wiele, bezpieczne, ogólnie jestem zadowolony z tego auta.
~użytkownik primery
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Nissan Primera P-11 to auto ekonomiczne i wygodne, dlatego polecam je komuś, kto szuka taniego i solidnego środka transportu. Ale najbardziej cenię w nim niezawodność. Europę przejechałem nim wzdłuż i wszeż. Wielka Brytania, Rosja, Włochy czy Szwecja wszędzie tam Nissan sprawował się bez kłopotów. Mam zamiar niedługo sam zmienić auto ale oczywiście nie markę- jeśli coś jest dobre po co to zmieniać. Będę poszukiwał P-11 po liftingu najlepiej z...
~stefan
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Gdyby nie kilka pierdółek o których wspomniałem dałbym piątkę, ale to naprawdę fajne autko. Co prawda wyścigówka to nie jest, ale kto z zacięciem sportowym kupuje diesla :-))???
~Robert
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Miałem juz kilka aut ten jest zdecydowanie najlepszy, rewelacyjny komfort jazdy, super wygląd oszczędny silnik, dobrze sie prowadzi, dobrze wyposażony, poprostu nie chce mi sie z niego wysiadac, jedyne minusy to zbyt krótki podłokietnik, troszke drogie oryginalne częsci zawieszenia przedniego(tylko to kupowałem), wysoka cena zakupu auta zadbanego i serwisowanego za granicą
~Jacek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Gdyby nie wrażenie nadmiernego zapotrzebowania na paliwo, nieco głośny silnik oraz korozja na tylnych drzwiach przy mocowaniu spojlera dałbym notę najwyższą. Na pewno jest to auto bardzo przyjazne niemal komfortowe wewnąrz. Słowo "niemal" odnosi się do stosunkowo "szarego" wnętrza. Ale taki spokojny design może też się podobać. Nic tam kolorowego nie "wyskakuje" i niepotrzebnie nie "daje po oczach". Uważam że jest OK
~januszBB
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
gdyby nie zaplajacy sie check engine (jakis czujnik w pompie) i czasami szwankujaca instalacja ABS to bylaby 5, ale generalnie nie mam obaw ze gdzies nie dojade, wsiadam i jade, pali od strzalu nawet w najwieksze mrozy, ...takze jak czytam posty innych samochodow i nawet nowej Primery to mi wlosy staja!! Francuzi zepsuli nowe nissany