Lista ocen Nissan Primera II (296) - Widoczność

Na liście zabraknie 344 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawelbednarek3@wp.pl
Kombi 2.0 16V 131KM 96kW
dla mnie bomba.bardzo duzo jezdze z przyczepką i cofanie na lusterka nie stanowi problemu.jak dla mnie to jest bardzo dobrze
~al_rami@o2.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Do przodu dobra, do tyłu przez lusterko wsteczne nie za dobra (3 zagłówki), ale narzekać nie można. Pełonowymiarowe lusterka boczne
~Piotr
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Dobra widoczność we wszystkie strony. Parkownie do tyłu swobodne bez czujników. Bardzo dobre lusterka boczne, duże i dobrze ustawione.
~Robert
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Wszstko ok i do tyłu i do przodu jak dla mnie, natomiast moja dziewczyna narzeka ze nie widzi nic z tyłu jak cofa:)
~jwawryn@wp.pl
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Z przodu słupki troche zasłaniaja przy skrętach, z tyłu zagłówki trochę przeszkadzaja, ale da sie przyzwyczaic
~Jacek - Łódź
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
tylne zagłówki troche przeszkadzają przy cofaniu, przednie słupki są dosyć grube i tez trzeba uważać, poza tym OK
~zadowolony_z_nissana
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Z tyłu nie najlepiej (wersja sedan) ale po wyjęciu środkowego zagłówka całkiem znośnie. Plusem są naprawdę duże lusterka boczne.
~LeWi
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
nie narzekam, choć w ciasnych zakrętach trochę przeszkadzają przednie słupki (ale, czy w innych markach jest lepiej - wątpię)
~BadBoy
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
do tyłu troche gorzej, z przodu też oki , lecz mniejsze osoby bedą miały problem bo długa maska i niskie siedzisko.

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
bez problemów w każdą stronę. mam sedana i musiałem sie nico przyzwyczaić do parkowania tyłem, ale teraz już nie mam z tym kłopotów