Lista ocen Nissan Primera II Sedan 1.8 16V 114KM 84kW 1999-2002 (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Przede wszytskim idealna wygoda. Najwygodniejsze siedzenia w jakich siedziałem. Możliwość regulacji w wielu płszczyznach. Dla mojejgo wzrostu (186 cm) i wagi 100 kg ideał. Mozna przejechać kilkaset kilometrów bez wychodzenia z fotela. Wybinie dobre podparcie ośrodka lędźwiowego. Wszystkie przełączniki w odpowiednim miejscu. Brak miejsca na kubek, to w podłokietniku beznadziejne, nie daje się używać. Wsztstko intuicyjne i łatwe w obsłudze....
~marek.usc@gazeta.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
I tutaj moim skromnym zdaniem niech wszytkie niemcy się chowają, wszystko jest na swoim miejscu, w zasadzie radio klimatyzację ogrzewanie itp. obsługuję bez odrywania ręki od dzwigni zmiany biegów, to samo światła. W nocy wszysćiutko pięknue na biało podświetlone, to samo schowki, nic nie trzeba szukać po omacku.
~karol
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
krótko mówiąc samochód do miasto to niej bo mimo ze sporego baku to spalanie w mieście mnie czasami przeraża i wole się przesiąść na rowerek, ale jeśli chodzi o większe trasy to nie mogę mieć zastrzeżeń większych bo nie pali wiele jak na tak spory samochód.
~Piotr
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
wszystko za wyciągnięcie reki. za to uchwyty na kubek (w podłokietniku) źle umieszczone - kierowca musi się mocno wygiąc, aby tam sięgnąc. włożone zaś kubki mi nieco przeszkadzają, bo lubię się tam opierać
~sławek
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
wszystkie przyciski są umieszczone w prawidłowych miejscach ich odnajdywanie jest intuicyjne. może jedynie przyciski od obsługi zegarka mogłyby być nieco większe.
~cylo
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Wszystkie przyciski są bardzo logicznie poukładane. Jak ktoś dłużej pojeżdzi to np. klimę można obsługiwać na pamięć nawet bez zdejmowania ręki z lewarka zmiany biegów.
~AM
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Wszystko pod ręką i na swoim miejscu. W tym punkcie nissan pokazuje, że można dobrze rozplanować wnętrze. N-Form bezproblemowy w użytkowaniu - nieźle przemyślany przez konstruktorów.
~zadowolony_z_nissana
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Wszystko pod ręką, deska rozdzielcza niemal wzorowa. dostęp do bagażnika w wersji sedan średni, ale w hatchbacku jest już super i bez problemów
~Martin Black
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Wszystko pod ręką. Przyciski rozmieszczone w sposób udany - nie trzeba nigdzie sięgać ani się wyginać aby coś obsłużyć.
~misiek
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Wszystko pod ręką.Jak dla mnie dziwaczne miejsce na kubek w podłokietniku
Nissan Primera II Sedan