Lista ocen Nissan Primera II Sedan 1.8 16V 114KM 84kW 1999-2002 (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolony_z_nissana
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Za starszy model z 2001 roku trzeba bylo zaplacic ponad 60tys zl jednak w porownaiu z innymi autami to byla cena niska. Za Hondę civic z tym samym wyposazeniem musial bym zaplacic ok 70tyz podobnie renault laguna II (te dwa auta brałm jeszcze pod uwagę). Auto po 4 latach jest warte ok 38tys (dane z ubezpieczenia) wiec nietraci duzo na wartosci, no i najwazniejsze auto jest bezawaryjne. Pan w serwisie powiedzial ze przy takim przebiegu (10tys...
~karol
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
śmiało mogę powiedzieć ze cena tego samochodu jest według mnie trochę zaniżona bo wiele ludzi nie docenia tego samochodu i jego walorów bo mógłby śmiało konkurować ten samochodzik z taki samochodami jak: ford focus,honda civic, opel astra II generacji itd. choć niestety wielu ludzi nie docenia tego samochodu bo można go kupić za małe pieniądze w bardzo dobrym wyposażaniem.
~Martin Black
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Auto z 2000 roku z przebiegiem 122 000 kupiłem za 16 000 zł. W wyposażeniu miałem - podgrzewane fotele , klimatronik, czujniki cofania, odtwarzacz cd/mp3, autoalarm, kpl elektrycznych szyb, lusterka elektryczne, alufelgi - max wyposażenie oprócz skóry. W tej cenie mogłem mieć 3 lata starszą/e audi, hondę , toyotę i to ubożej wyposażoną - NO PRZECIEŻ TO BEZ SENSU.
~piocio@autograf.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Auto sprowadziłem z niemiec przez jednego pośrednika - mojego kumpla. Zależało mi na tym, żeby miał mały przebieg (dlatego benzyna) i był faktycznie bezwypadkowy, dlatego trochę przepłaciłem. Auta sprzedawane u nas to w 99% rozbitki - mimo umieszczania dopisku "bezwypadkowy" i niestety nadal są kręcone liczniki, co w dobie LCD-ków jest jeszcze łatwiejsze.
~Radek - Wawa
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
jak kupisz zadbany w dobrej wersji trudno bedzie znalezc cos co jest lepiej wykonane. Mowia ze jakosc to jest cos co zostaje gdy czlowiek zapomni juz cene. Tak jest w przypadku P11. Niektore nowe nie maja startu.
~AM
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Tu jednak ocena na "5" - nikt nie oferuje tak wiele za te pieniądze. Porównywalna toyota avensis, ale to jest już samochód masowy i nie tak ładny jak primera. Hodna Accord i Mazda 6 mają jednak zbyt ubogie wyposażenie.
~marek.usc@gazeta.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
W tej klasie ciężko znaleźć coś w podobnej cenie przy zachowaniu podobnej solidności i niezawodności, tylko denerwuja zimą te trzeszczące plastiki:) ale ople i VW też tak mają
~fabster
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
kupiłem lekko uzywany z przebiegiem niecałe 20 000 z niemiec. niemieccy "fachowcy" nie wiedzieli ze walnienty przepływomierz i dlatego kupiłem za połowę ceny jak dlamnie super!!!
~cylo
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Praktycznie za nieduże pieniądze można mieć auto, którym codziennie się jeżdzi i zapomina o fakcie, że w samochodzie coś może się zepsuć.
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
8,8
10,9
~Piotr
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Wartość tego rocznika to obecnie ok 20 tys zł. W tej cenie to wyjatkowo atrakcyjna oferta.
Nissan Primera II Sedan