Lista ocen Nissan Primera II Sedan 1.8 16V 114KM 84kW 1999-2002 (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martin Black
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Tutaj nieźle - wydajność klimatyzacji dobra. Uwaga - jeśli parują szyby w środku oznacza to, że trzeba wymienić filtr przeciwpyłkowy. Najlepiej robić to co rok i jest święty spokój - kiedyś przedmuchiwałem i się denerwowałem - potem kupiłem komplet 3 filtrów za 100 zł (30 zł / szt) - wymieniałem co rok - i problem się skończył.
~Piotr
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Klimatyzacja idealna, bardzo szybko chłodzi i ogrzewa, precyzyjna, automat trzyma temperaturę. Przyjemne ogrzewanie foteli. Można dobrze ustawić nawiewy tak, by jednoczesnie ogrzewać nogi, a chłodzić głowę. Wydajna i cicha. Doskonale pracuje w kazdej porze roku.
~AM
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Regulacja zarówno latem jak i zimą zapewnie potrzebną temperaturę. Szyby nie parują ponad miarę, a rosa szybko jest usuwana przez nawiew powietrza. Klimy po prostu nie wyłączam - tryb auto i regulowanie temperatury wystarcza do osiągnięcia porządanej temperatuy w okamgnieniu.
~sławek
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
wentylacja działa bez problemów. klimatyzacja jest efektywna. trzeba tylko regularnie wymieniać filtr p/pyłkowy. zaś jeżeli chodzi o samoogrzewanie to jest naprawdę ok.
~karol
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
co do tego nie mam zastrzeżeń bo szybko w zimę mi się grzeje, a w lato jak klimę włączam to długo nie muszę czekać by poczuć zimny powiew z nawiewów.
~marek.usc@gazeta.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
szybko się nagrzewa, szyby nie parują co w poprzednim samochodze było moim utrapieniem, klimatyzacja działa sprawnie, tutaj nie mam się do czego doczepić
~piocio@autograf.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Mimo częstej wymiany filtra kabinowego i tak czasami parują szyby i trzeba włączać klimę. Za to klima na automacie sprawdza się doskonale.
~skarga@gmx.de
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Z zastrzezeniem ze latwo w klima zbieraja sie bakterie i poprosty smierdzi (konieczna czesta wymiana filtra i dezynfekcja klimatyzacji)
~zadowolony_z_nissana
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Zimą szyby często parują jednak klimatyzacja robi swoje, szybko chłodzi jak i ogrzewa. Ogólnie wszystko tak jak powinno być.

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
mam cały czas nawiew na 1 włączony, bo parują szyby. szybko się nagrzewa, klima szybko chłodzi.
Nissan Primera II Sedan