Lista ocen Nissan Primera III Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2007 (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~djhr
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Są tacy co mówią że okropnie. (obsługa komputera) BZDURA! Też tak myślałem jak wsiadłem pierwszy raz. Jednak po kilku minutach człowiek zostaje olśniony tym co nissan zaproponował i rozumie że to jest PROSTE JAK BUDOWA CEPA! wszystko jest na swoim miejscu, nie za daleko, nie za blisko. Intuicyjnie się obsuguje zarówno manetki jak i konsolę centralną. O obsłudze ogrzewania napiszę poniżej...
~PAWEŁEK
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Napisze tu troszeczke o palaniu patrzac sie na katalog jedna nie jest łatwym osiągniecie wyniku 5.7 l/100km Moge się zgodzić przy 80-90 może i będzie takie ale komputer w tym samochodzie stojac w miejscu pokazuje maxymalne spalanie co nie wiem czy jest do końca wiarygodne w mieście w polskich korkach ok 9 l z klimatyzacją
~Piotrek
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
w mojej wersji jest uchwyt na telefon, zamiast miejsca na napoje, a to drugie bardziej by sie przydało. poza tym OK - schowek mega pojemny, bagaznik ogromny, po zlozeniu siedzen mozna przewiezc chyba wszytko :)
~piotr 40-latek
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
mam ten samochód od nowości, rewelacyjny jest panel n-form i zegary na środku widać je zawsze bez obniżania wzroku. Ale podłokietnik z przodu za krótki i z tyłu go nie ma
~szhrek
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
jak wsiadłem po raz 1 miałem kłopot z dostosowaniem fotela ale pop przejechaniu 600 km po krajowych dróżkach nie czułem zmęczenia jazda po miescie tez nie jest męcząca
~a_rabbit
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
regulacja przednich foteli zwłaszcza oparcia powinna być lepsza. Za mały zakres podparcia lędźwiowego co sie czuje przy dłuższej jeździe.
~romeksliwa
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
wszystko pod ręką , do deski trzeba się przyzwyczaić ale po 10 min juz nie ma problemów. Ciężko się dostać wgłąb bagażnika w sedanie.
~średnio zadowolony
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
jak na tę klasę auta z przodu po stronie pasażera zbyt duży wypust od deski rozdzielczej
~ALEX
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
dla mnie bardzo wygodny i podróżuje się dobrze nawet na dłuższych trasach

Usterki Nissan Primera III

Nissan Primera III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~paweł kosikowski
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
środkowa konsola(panelN-Form),monitor,zegary na środku doskonałe
Nissan Primera III Sedan