Lista ocen Nissan Primera III Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2007 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~djhr
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
JAk na razie nie zamieniłbym za nic innego w tej klasie cenowej. Kupiłem z wyboru, bogata wersja ACENTA. MA wszystko i jeszcze troche - prawie jak najwyższa -TEKNA, poza zmieniarką na 6 CD i skorzanymi fotelami (i tak wolę welur) Wyposażenie jest BARDZO BOGATE - niczego tu nie brakuje. Xenony, sensory deszczu, 6 poduszek, welur, skórzana kierownica, dobre audio, wysoki komfort i dobry motor. Za te pieniądze można kupić jedynie GOŁĄ wersję...
~wroclawrulez
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jakość plastików jest słaba widać to po elematach które szybko sie zużywają na przykład gałka do zmiany biegów lub elemety kierownicy . Słaba widoczność liczników w dzień
~PAWEŁEK
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Nowego bym nie kupił a od 2004r naprawdę fajny samochodzi starszy już nie jest taki ładny sama multimedialna kierownica i zegary lcd dają wielką różnice wyglądu i stylizacji wnętrza
~szhrek
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
octavia tdi 1,9 140KM z porównywalnym najwyższym ale jednak uboższym wyposażeniem(brak xenonów 96000 dopłata 2200)a ja dałem 90000 plus gratisy-jakieś pytania??
~paweł kosikowski
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
auto z 2004 kupiłem w 2005 za83300 zł.-wersja acenta .w vw zapodnego passata (mój poprzedni samochód)chciel tyle,że w nissanie za tąką cenę dorzucono by mi "mikrę"!!!
~piotr 40-latek
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
nie mogę narzekać kupiłęm go w salonie po cenie benzyny 1.8 czyli najtaniej spośród td tej klasy no może jeszcze 407 jest tańsza ale nie polecam
~rozczarowany
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
bardzo drogie auto - w sumie straciłem ekstra 10 tyś. ze wzgledu na awarię silnika. Wspaniała konstrukcja Renault dci ależ to brzmi.
~romeksliwa
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Dobra cena co do jakości pojazdu. Dość futurystyczna deska którą albo się polubi albo zniechęci.
~Szwed
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
super samochód, polecam, oferuje duże wyposażenie za nie wielką cene względem konkurencji
~mgielka170@op.pl
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
troszke drogie w porownaniu do aut 2006/07 reklamowanych teraz ibedacych w promocji
Nissan Primera III Sedan