Lista ocen Nissan Primera III Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2007 (24) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PAWEŁEK
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Zawieszenie dość sztywne lecz zakrety pokonuje się super do tego dodając że na kołach mam 17 ´ calowe felgi 50mm 235mm to samochodzik nie dość że prezentuje sie naprawde ładnie to i do tego na drodze trzyma się elegancko Pomijając fakt że nie mieści sie w koleiny i raczej trzeba trzymac kieownice to wszytsko ok deszcze i kałuże niestraszne :)
~djhr
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo precyzyjnie zestrojony. Mam na myśli wersję NEW - po liftingu (II połowa 2004r) Nie za twardy (wyeliminowano tą przesadną sztywność z pierwszej wersji 2002-2004). Na zakrętach tryma idealnie, na nierównościach nie buja, no ale z dziurami to chyba żadne auto sobie już nie radzi, więc tu nie komentuję...
~Piotrek
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
latem trzyma sie drogi, jak zaden inny - przy wypadzie nad morze z 4 osobami, nie sposob zgubic przyczepnosci na zakrecie - po prostu jak na torach :) :) zimą nadsterownosc i zarzuca tyłkiem, ale z drugiej strony przeciez ma czym zarzucać ;)
~ALEX
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
bardzo dobry, trzymanie na drodze nie sprawia problemów, rólwnież w zakrętach, jest wyraźnie szybszy niż inne auta, śliska nawierzchnia, na te 3 lata 1 x włączyło0 mi się ESP. w zimie bez problemów.
~wroclawrulez
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Najwygodniejszy samochód w swojej klasie . Widać że auto ma dużo wspólnego z Laguną II
~średnio zadowolony
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
2 lata użytkowania i 3-krotna wymiana wahacza (w tym 2 razy prawy przód)+ wymiana półosi i sworzni
~rozczarowany
wymiana przedniego zawieszenia juz przy 30000 km - na gwaracji
~piotrpaluch@onet.eu
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
twarde zawieszenie które na naszych drogach w mieście nie jest wygodne
~szhrek
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
sztywny jak japoniec ale komfortowy nawet pod pełnym obciążeniem
~Szwed
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
sportowe sztywne zawieszenie trzyma sie asfaltu jak przyklejony
Nissan Primera III Sedan