Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover Facelifting (25) - Ergonomia

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrpleban2
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Oj tutaj Nissan popełnił trochę błędów ale najpierw plusy: - wygodna pozycja za kierwnicą, dobre trzymanie boczne - kierwnica dobrze wyprofilowana MINUSY ( i tutaj NIssan się nie popisał) - panel sterowania nawiewami (w wresji Nissan Conect) za nisko na konsoli, Jest on ustawiony tak ( za lewariem zmiany biegów) , że trudno tu mówić o intuicyjnym sterowaniu - sterowanie podnoszeniem szyb na drzwiach bocznych jest zbyt cofnięte do tyłu,...
~Jerzy
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Tu jest \"pies pogrzebany\" 1)nie zamykane z kluczyka elektryczne szyby do relikt z lat 80-tych wstyd dla producenta. Ja w Fabie z 2002 r. miałem takie udogodnienie. Nie będę pisał ile razy zostawiłem uchylone szyby w Nissanie okazja dla złodzieja. 2) nie składana tylna dolna kanapa - to już miały auta z XIX wieku !!!. 3) przełącznik świateł rodem z najgorszych rozwiązań francuskich. Proszę zobaczyć jak to rozwiązał Opel czy grupa VW
~jerzy
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
fatalne przednie siedzenia, brak płynnej regulacji chcąc delikatnie poprawić oparcie siedzenia albo , zwłaszcza kobiety łamią paznokcie, albo przycinasz sobie palce. Nie zamykanie okien z kluczyka to jest prymityw ( w skodzie z 2002 r. miałem to ułatwienie). Można b łatwo zostawić otwarte okno.
~Rzetelny
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Brakuje schowków, półeczek, itp. Poza 2 otworami przy ręcznym na kubki/puszki/butelki 0.5L i schowka przed pasażerem, nie ma NIC. A jak już w te otwory coś włożę (cokolwiek, choćby puszkę), to mocno przeszkadza w zmianie biegów czy zwykłym trzymaniu reki na podłokietniku.
~krzypaszk
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Wygodne siedzenia przednie. W dłuższych trasach nie męczą. Drobne mankamenty w rozmieszczeniu przycisków sterujących radiem. Przycisk sterowania prędkością w tempomacie mógłby działać bardziej płynnie i bez ograniczeń prędkości w dolnym zakresie - od 0km/h a jest od 40km/h.
~Użytkownik
Crossover Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Taki oldschool, no może dotykowy ekran w fabrycznym radiu to ciut nowszy temat ale i tak wyglada staro. Reszta pod ręką intuicyjnie. Dla mnie minusem jest brak miejsca np. Na telefon i małe i wąskie kieszenie w drzwiach. I klapa tylna za nisko się podnosi.
~jj
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
To subiektywne odczucie - dla każdego inne. Jako kierowca 178 cm wzrostu, proporcjonalnej budowy ciała nie mam najmniejszych zastrzeżeń - jest mi wygodnie i co trzeba mam dostępne bez problemu. No i ta wysokość siedzenia - nie trzeba kucać żeby wsiąść.
~Arczi
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Brakuje mi schowka na okulary w podsufitce. Ten w schowku pasażera nie spełnia swojej funkcji. Generalnie bardzo mało schowków. Reszta pod ręka i wszystko czytelne. Mały bagażnik na większą wyprawę z więcej niż 3 osobami na pokładzie.
~DerDer
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Ciężko się do czegoś przyczepić. Może do podłokietnika, który w pozycji wysuniętej zasłania jeden z cupholder\'ów. Schowków dużo, bagażnik bardzo pakowny. Mam 185cm wzrostu i nie przywaliłem jeszcze ani razu w klapę ani w półkę bagażnika.

Usterki Nissan Qashqai I

Nissan Qashqai I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~AK66
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Kupiłem furę zakładając że 70 % to miasto a reszta to trasa - i fura sprawdza się przy wysokich miejskich krawężnikach. zimą na bocznych uliczkach Zakopanego a wiosną i jesienią na gruntowych drogach gdy jadę pogrilować nad wodę.
Nissan Qashqai I Crossover Facelifting