Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover Facelifting (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gregpaw
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Ja tam wszystko widze... Dziwie sie komentarzom ze czegos tam nie widac...? Moze po prostu powinni zalozyc fotel i nie siedziec na podlodze - albo przynajmniej go troche podniesc:P To nie auto sportowe tylko mały suv wiec i pozycja musi byc inna by widocznosc byla na zadowalajacym poziomie. Do tyłu wspomaga nas kamera wiec nie mozna narzekac.
~DerDer
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Wszystko super poza widocznością do tyłu, no ale Nissan daje teraz do wersji 360 wzwyż kamery we wszystkich kierunkach- co pomaga w parkowaniu zwłaszcza do tyłu, i o dziwo do przodu. Wymaga nieco przyzwyczajenia ale spełnia swoją rolę.
~AK66
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Szerokie przednie słupki nieco przysłaniają widok - no ale tak mają obecnie wszystkie nowe auta - Fiat 125p mojego taty miał wąskie słupki - no ale to było w poprzednim wieku
~zetfed
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
W porównaniu do zwykłego hachbaka jest lepiej. Wyżej siedzisz, więcej widzisz. Nie mam czujników cofania, a mimo to nie mam problemów z parkowanie za sprawą wielkich bocznych lusterek.
~Jerzy
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Bardzo duże lusterka widoczność doskonała nie jest potrzebna kamera. Należy się przyzwyczaić do czujnika parkowania - \"wyje\" gdy dojeżdża się do niskiego krawężnika. Mogło być lepiej
~Użytkownik
Crossover Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Wysoko, maska cała widoczna . Na boki ok. Lusterka duże. Mały problem dla nie wprawionych cofać na lusterka to malutka tylna szyba , ale jest kamera.
~Mirosław Winiarski
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Słupki z przodu ograniczają widoczność po skosie i zdarza się że pieszych widać z opóżnieniem. Powoduje to że trzeba zachować szczególną uwagę w ruchu miejskim
~Adam
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
5 gwiazdek tylko przy 4 kamerach cofania o widoku 360 stopni. Bez kamer byloby ciężko wycofać. Wysokość powoduje, że przez tylną szybę nic nie widać
~SUV man
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Widoczność super , widać dużo , szczególnie lusterka ... są ogromne :-) a czego nie zobaczę to pokażą mi kamery , są dookoła :-)
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai I Crossover Facelifting
7,2
8,7
10,5
~RysKus
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Mogło by być lepiej, szczególnie przy parkowaniu. Slupki przednie też troszkę zaslaniaja. Trzeba się przyzwyczaić.
Nissan Qashqai I Crossover Facelifting