Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover Facelifting (28) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DerDer
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Jestem w lekkim szoku. Od razu trzeba tylko zaznaczyć, że jeździmy SUVem/Crossoverem a nie osobówką. Strasznie się Nissan musiał napracować, żeby wyciszyć to auto, które bądź co bądź konkuruje z kompaktami. Szumy toczenia i aerodynamiczne są wyeliminowane lepiej niż się spodziewałem (moje drugie auto to Honda CR-V III gen. więc mam porównanie- wierzcie mi w Nissanie jest lepiej). Jedyny problem to brak 6. biegu bo powyżej 145km/h zaczyna już...
~zetfed
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Cóż, od początku miałem problem sporego hałasu pochodzącego od kół. Kolega uważał, że przesadzam. Ale ja się starzeje i coraz bardziej cenię sobie komfort. Wymiana jednego z łożysk niewiele dała. Zdecydowałem się na wymianę opon, choć stare nie wyglądały jeszcze tak źle (oryginalne Bridgestone, nowe Continental). Poprawa zauważalna. Teraz już nie muszę podkręcać radia, żeby coś słyszeć.
~Rzetelny
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Silnik bardzo kulturalny, ale już po 50kkm słychać go mocniej niż był nowy. ASO rozkłada ręce i oczywiście mogą na mój koszt po kolei wszystko wymieniać. Szumy (porównując do BMW z 2001 roku) są dużo mocniej słyszalne, szczególnie powyżej 120km/h
~rrybnikk
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Tutaj jest rewelacja jak się jeździ spokojnie. Jak się wciska gaz głębiej to silnik miło warczy, prawdziwy Japończyk. Posiada łańcuch rozrządu więc będzie głośniejszy od paska( coś za coś). Dobra aerodynamika i komfort jest ok za te pieniądze.
~Użytkownik
Crossover Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
12 letni diesel , aerodynamika budki telefonicznej duże lusterka , duży prześwit i wysokie nadwozie, a do tego dość głośny zawias i troche trzasków z plastików. Max 3 plus
~Arczi
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
To duży atut tego QQ. Trzeba wysiąść z auta żeby usłyszeć silnik. Niestety nie mogę powiedzieć tego o QQ II z nowymi silnikami z turbo. Z wyciszeniem daleko im do QQ I.
~piotrpleban2
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
No tutaj daje duży plus za komfort. Zawieszenie dobrze tłumi nierówności. Silnik pracuje cichutko, nawet na wysokich obrotach. Z wewnątrz żadnych skrzypień , zgrzytów itp.
~SUV man
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Cicho jest , ale mam kolegę co ma BMW E60 , kręcił nosem . Dla mnie przesiadka ze starszego auta udana , nie oczekiwałem niczego więcej .
~jj
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Silnika praktycznie nie słychać ale warto zwracać uwagę na poziom hałasu opon - te niestety potrafią zmusić do podkręcenia radia
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai I Crossover Facelifting
7,2
8,7
10,5
~Adam
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Mimo, że silnik jest cichutki to go mocno słychać.. Opływ powietrza dodatkowo wszystko potęguje.. niestety to przez gabaryty samochodu
Nissan Qashqai I Crossover Facelifting