Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover (17) - Karoseria

Na liście zabraknie 262 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stefan
Crossover 2.0 dCi DPF 150KM 110kW
Auto 11letnie i zero rdzy, nie narzekam. Przy wymianie zamka kierowcy i rozebraniu drzwi, zauważyłem wewnątrz stalowe rury w drzwiach tworzące klatkę bezpieczeństwa, tak więc przy kolizji nie tylko 12 poduszek chroni ale również cała konstrukcja nadwozia.
~Radek
Crossover 2.0 140KM 103kW
Pomimo 15 lat na karku i tego, że to Japończyk rudej nie zauważono. Plastikowe nakładki osłaniają przed kamyczkami spod kół. Co do urody - każdy widzi co kupuje, miałem niebieskiego (ewenement jak na J10) i mi się podoba.
~Grzegorz
Crossover 1.6 115KM 85kW
Srednio .Bardzo miekki i podatny na zarysowania lakier , plastiki słabej jakosci ,twarde ,widac że tanie . Tylna połka hałasuje Gwiazdka extra za to ze w 10 letnim aucie brak jakielkolwiek korozjii .
~Bartek88
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Mimo upływu lat nadal podoba mi się wygląd tego auta - a może to tylko sentyment :) Podczas mycia odeszło kawałek lakieru ze zderzaka.
~Sławomir
Crossover 2.0 140KM 103kW
Odporna na korozję, elementy zawieszenia korodują, ale to bolączka nie tylko nissana.
~Michał
Crossover 2.0 140KM 103kW
Żadnych uwag, boczne plastiki przy drzwiach znacznie osłaniają dolne elementy karoserii co jest na plus.
~Michał
~tomek
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Ocynk robił swoje.Praktycznie nie było rdzy mimo iz auto sprzedawalem jako 10 letnie i stalo pod chmurka.
~Damian
Crossover 1.6 115KM 85kW
Sama karoseria jest w porządku, ale podwozie rdzewieje na potęgę.
~GRZEGORZ
Crossover 2.0 dCi DPF 150KM 110kW
Całkiem porządne, jest ocynk. Nic nie zgniło, (oprócz tylnych wahaczy)
Nissan Qashqai I Crossover