Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover (170) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~djaworski@op.pl
Crossover 1.6 115KM 85kW
Z przodu bardzo wygodnie dla kazdego wzrostu. Z tylu mogloby byc wiecej miejsca na nogi. Malo miejsca nad glowa przy panoramicznym dachu. Fotele twarde, ale wygodne. Oparcia przednich foteli moglyby byc wyzsze i szersze. Przednie zaglowki nie sa regulowane jezeli chodzi o pochylenie. Regulacja kata pochylenia oparcia skokowa, a nie plynna pokretlem. Ciezko znalezc wlasciwe polozenie. Regulacja odcinka ledzwiowego, pokretlem w sumie mozna...
~Stefan
Crossover 2.0 dCi DPF 150KM 110kW
Podnoszony fotel, kierownica ustawiana w dwóch płaszczyznach (góra/dół, do siebie/od siebie) , regulowany podłokietnik, dobrze się siedzi, auto wysokie, reflektory z przeciwka nie oślepiają, z tyłu podłokietnik z uchwytami na browar dla pasażerów, raz do bagażnika wrzucając ciężką walizę nie chcący wpadłem i zabłądziłem przy wyjściu a mam prawie 2 m. wzrostu i 130 kg wagi. ;) ale poważnie - dwie ogromne walizy, 4 plecaki, 2 kraty piwa i babcia...
~Farbi
Crossover 2.0 140KM 103kW
Dużo miejsca, dla pasażerów także. W testach czytałem że pasażerowie mają mało miejsca ale autor artykułu chyba nie siedział w aucie albo jest koszykarzem i ma 2.3m wzrostu. Ja jestem wysoki i fotem mam zdrowo cofnięty do tyłu a mimo to dziecko które siedzi za mną w foteliku nie dosięga zabłoconymi buciorami do fotela, dodam że w almerze mój fotel od tyłu po kilku latach i kilku praniach wygląda skandalicznie.
~QQFan
Crossover 1.6 115KM 85kW
z przodu bardzo fajnie, dobre fotele, schowki, przydatny podłokietnik. z tyłu nie jezdze. mam wersje z kratka wiec tylko 4 miejsca, ale przestrzeni w sam raz. równiez plus za skladany podlokietnik z miejscami na napoje. \"bajerancki\" szklany dach, zwlaszca gdy podrózuje sie w górach. minus za brak popielniczki, wprawdzie nie pale, ale z papierkami nie ma co zrobic.
~Bartek88
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Zostawiam 5 gwiazdek, ponieważ należy pamiętać, że samochód jest dosyć mały, więc fizycznie nie może zapewnić przestrzeni, którą oferują auta dłuższe o kilkadziesiąt cm. Mam 185 cm wzrostu i normalną budowę ciała. W samochodzie czułem się bardzo dobrze. Pasażerowie zachwalali komfortowy przedni fotel. Oczywiście należy podróżować w maksymalnie 4 osoby.
~PeJot86
Crossover 2.0 140KM 103kW
Dla kierowcy i pasażera jest miejsca sporo, Problemem jest natomiast tylna kanapa, gdy zamontujemy fotelik na tylnym siedzeniu to wsadzenie do niego dwulatka jest już wyzwaniem, gdyż kanapa jest wysoko , do tego dochodzi jeszcze wysokość fotelika a dach jest dość nisko. Dorosła osoba również nie podróżuje komfortowo.
~Amigo
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Dla mnie i mojej rodziny (2+1) całkowicie wystarczająca, jeśli komuś za mało miejsca to jest np. X-TRAIL (ale za to jak koszmarnie wygląda! :-) Wykończenie solidne, chociaż tu i ówdzie jest miejsce na poprawę. Ale wnętrze (design i materiały) qashqaia to moim zdaniem i tak szczyt finezji w porównaniu z toyotą RAV4 i hondą CR-V
~Bartosz
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Z przodu bardzo dużo miejsca i bardzo wygodne fotele. Z tyłu niestety niezbyt dużo miejsca. Z zewnątrz wygląda na spore auto niestety pod tym względem troche rozczarowuje. Jeśli ktoś jest wysoki to może mieć problemy z wchodzeniem do tyłu. Bagażnik również mógłby być większy, pod tym względem Scenic przebiaja Qashqai\'a.
~jarek@data.pl
Crossover 2.0 140KM 103kW
Niestety brakuje sensownych schowków czy miejsca na położenie np. pudełka papierosów czy portfela nie mówiąc o okularach przeciwsłonecznych. Jest jeden wielki schowek przy pasażerze, spory w podłokietniku i w drzwiach normalne kieszenie. Nic więcej (no chyba że liczyć 2 okrągłe dziury na napoje przy dźwigni hamulca ręcznego).
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai I Crossover
6,8
8,3
11,9
~zygmunt
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Jest to kompakt, więc tak jak pisałem - tak sobie. Mam 186 cm i w dłuższych trasach bardzo odczuwałem niewygody auta. Mniej więcej po 1,5 godziny pojawiał się pierwszy ból pleców. Na wyjazdy z małymi dziećmi, kiedy trzeba brać dosłownie wszystko, jakoś się pakowaliśmy, ale naprawdę pod sufit.
Nissan Qashqai I Crossover